HOPS ir ietekme uz plaušām – topic pārskats

Hroniska obstruktīva plaušu slimība (HOPS) lēnām zaudējumu plaušās un ietekmē to, kā jūs elpot.

Hroniska obstruktīva plaušu slimība. Viktorīna vidusmēra cilvēks uz ielas, un cik daudz var pateikt, kas tas ir? Vai jūs zināt, ka tas ir 4. galvenais nāves cēlonis ASV? Nav iespējams. Bet tas ir viens no HOPS ir žēl pretenzijām uz slavu; Nopietns un progresējoša plaušu slimība diagnosticēta vairāk nekā 13 miljoni daudziem cilvēkiem visā pasaulē, HOPS attīstās, kad plaušas bojāts no smēķēšanas, un dažreiz no smagās iedarbības piesārņojums, ķīmiskās vielas, vai putekļiem. Gēni var arī spēlēt lomu …

HOPS, elpceļi plaušu (bronhus) iekaist un sašaurinās. Viņi mēdz sabrukt, kad jūs elpot, un var kļūt aizsērējusi ar gļotām. Tas samazina gaisa plūsmu caur bronhu caurules, stāvokli, ko sauc elpceļu obstrukciju, padarot to grūti pārvietoties gaisa un no plaušām.

No bronhu iekaisums padara nervus plaušās ļoti jutīgi. Atbildot uz kairinājumu, ķermenis spiež gaisu caur elpceļu ar strauju un spēcīgu kontrakcijas muskuļu elpošanas-klepus. Straujā kustība gaisa elpošanas caurules palīdz noņemt gļotas no plaušām rīklē. Cilvēki ar HOPS bieži klepus daudz no rīta pēc liels daudzums gļotu ir izveidojusi nakti (smēķētāja klepus).

Skābekļa un oglekļa dioksīds apmaiņa

Plaušas ir tur, kur asinis paceļ skābekli piegādāt visā organismā, un ja tas atsavina oglekļa dioksīda, kas ir blakusprodukts no ķermeņa procesus. HOPS ietekmē šo procesu.

Emfizēma var novest pie iznīcināšanu alveolās, tiny gaisa maisu, kas ļauj skābeklis iekļūt asinīs. To iznīcināšanu noved pie veidošanos lielu gaisa kabatas ar plaušu sauc tulznas. Šie bullas nav apmainīties ar skābekli un oglekļa dioksīdu kā parasto plaušu audos. Arī bullas var kļūt ļoti liels. Normāla plaušu audu blakus tulznas nevar paplašināt pareizi, samazinot plaušu funkciju.

Hronisks bronhīts ietekmē skābekļa un oglekļa dioksīda apmaiņu, jo elpceļu pietūkums un gļotas ražošana var arī sašaurināt elpceļus un samazina plūsmu skābekli bagāts gaiss plaušās un oglekļa dioksīdu no plaušās.

Kaitējums alveolās un elpceļu padara to grūtāk, lai apmainītos ar oglekļa dioksīdu un skābekli, katru elpas vilcienu laikā. Samazināts skābekļa līmenis asinīs un paaugstināts oglekļa dioksīda izraisīt elpošanas muskuļi slēgt līgumu grūtāk un ātrāk. Ar muskuļiem un plaušu nervi sajust šī pastiprinātā darbība un jāziņo par to uz smadzenēm. Tā rezultātā, jūs elpas trūkums.