HOPS un diēta: izvairīties no svara zudums un uzturas veselīgāki

Ja Jums ir hroniska obstruktīva plaušu slimība (HOPS), diētas prasības var būt lielāks par jums nekā par citiem cilvēkiem. Jūsu enerģija var ierobežot, padarot to grūtāk sagatavot un ēst maltītes. Vai arī jūs varat lietot medikamentus vai pieredze depresija, kas var samazināt apetīti.

Ja jūs vai jūsu partneris dzīvo ar hronisku obstruktīvu plaušu slimību, jums var būt jautājums, kāda ietekme HOPS būs uz jūsu seksualitāti. Vai sex ir iespējams? Vai tas būs droši? gandarījums; HOPS simptomi, piemēram, klepus, sēkšana un elpas trūkums gandrīz noteikti mainīt veidu, kā jūs un jūsu partneris izteikt sevi seksuāli. Bet tas nenozīmē, ka jums ir Bid ardievas uz dzimuma vai cita veida fiziskas intimitātes; Protams, labs sekss ir ne automātiska kad HOPS ir attēlā …

Vai jūs zināt, ka elpošanas muskuļi cilvēkiem ar HOPS sadedzināt 10 reizes kalorijas no citiem cilvēkiem? Tas ir tāpēc, ka tas prasa tik daudz enerģijas, vienkārši elpot.

Ja Jums ir HOPS, veselīgs uzturs var palīdzēt pārvaldīt savu stāvokli un palīdzēs jums justies labāk. Šeit ir trīs iemesli, kāpēc

1. Ja Jums nav iegūt pietiekami daudz kaloriju un ir nepietiekams svars

2. Ja jūs liekais svars

3. Kad ir HOPS, diētu pilns ar veselīgu pārtiku

Kad esat HOPS, jums var būt nepieciešams veikt dažas diētas izmaiņas. Bet vienmēr izdarīt vadībā reģistrēta diētas vai citu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, kas var sagatavot uzturs rīcības plānu pielāgota, lai jūsu precīzo vajadzībām.

Šeit ir daži HOPS un diētas pamatnostādnes, lai iegūtu Jums sākusies

Ēst dažādus veselīgas pārtikas, piemēram, dārzeņi, augļi, veseli graudi, piena produkti, un olbaltumvielu. Augstas fiber pārtikas produkti ir īpaši svarīgi. Tās palīdz ar gremošanu, kontrolēt cukura līmeni asinīs, samazina holesterīna līmeni, un var palīdzēt kontrolēt svaru.

Dzert daudz ūdens. Tā ne tikai palīdz novērst gāzes, kad tu ēd augstas fiber pārtikas produktus, bet ūdens palīdz plānas gļotas, lai jūs varētu klepus to vieglāk. Lielākā daļa cilvēku ir nepieciešams sešas līdz astoņas astoņu unce glāzes ūdens dienā. Sazinieties ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, lai gan, jo daži veselības nosacījumi paredz, ka jūs ierobežot savu šķidrumiem.