HOPS zāles: kortikosteroīdi, bronhodilatori, un vairāk

Zāles HOPS tiek izmantota, lai

Dažas HOPS zāles tiek izmantotas ar ierīcēm sauc inhalatoriem vai smidzinātāju. Ir svarīgi, lai uzzinātu, kā izmantot šīs ierīces pareizi. Daudzi cilvēki nav, tāpēc viņi nesaņem pilnīgu labumu no zāles.

Pirmo reizi, kad lietojat bronhodilatatoru, jūs varat nepamanīt daudz uzlabojumu jūsu simptomi. Tas ne vienmēr nozīmē, ka zāles nepalīdzēs. Mēģiniet zāles, bet pirms jums izlemt, vai tas strādā.

Daudzi cilvēki neizmanto savas inhalatorus labi, lai viņi nesaņem pareizo zāļu daudzumu. Uzdod savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, lai parādītu Jums to, ko darīt. Izlasiet norādījumus uz iepakojuma uzmanīgi.

Lielākā daļa ārstu ieteikt, izmantojot starplikas ar dozējošajiem inhalatoriem. Bet jums nevajadzētu izmantot starplika ar sausu pulvera inhalatoru.

Samazināt elpas trūkums; Kontrole klepus un sēkšana; Novērst HOPS saasinājumi, ko sauc arī paasinājumi, vai saglabāt saasinājumi jums ir no tā dzīvībai bīstama.

Bronhodilatatori Bronhodilatatori tiek izmantoti, lai atvērtu vai atpūsties elpceļos un palīdzēt jūsu elpas trūkums; Īstermiņa darbības bronhodilatatorus atvieglot simptomus. Tie tiek uzskatīti par labu pirmā izvēle, lai ārstētu stabilu HOPS kādā persona, kuras simptomi nāk un iet (intermitējošu simptomus). Viņi tai skaitā; Antiholīnerģiskie (piemēram, ipratropiju); Bēta2 agonisti (piemēram, Albuterol vai levalbuterol); Abu veidu kombinācija (piemēram, apvienojot albuterols un ipratropija).