hroniska limfoleikoze ārstēšana (pdqто): ārstēšana [] -Skatuves 0 hroniska limfoleikoze

Sakarā ar laisks rakstura posms 0 hroniskas limfoleikozes (HLL), ārstēšana nav norādīta. [1] Francijas Cooperative grupa HLL nejauši piešķirtajiem 1535 pacientiem ar iepriekš neārstētu stadijā slimība, lai saņemtu vai nu Hlorambucils vai nav tūlītēju ārstēšanu un neatrada izdzīvošanas priekšrocība tūlītējai apstrādei ar hlorambucila [2] [līmenis pierādījumu: 1iiA]. metaanalīze sešu pētījumos tūlītēja pret atliktā terapija ar hlorambucila (ieskaitot iepriekšminētā pētījumā, ko veica Francijas Cooperative Group) nekonstatēja atšķirību kopējo dzīvildzi at 10 gadi [3] [līmenis pierādījumu: 1iiA]. vai tūlītēja terapija ar nukleozīdu analogiem vai citu jaunāku stratēģijām būs pārāka ar watchful gaidīšanas pieeja ir neskaidra.

Vēža profilakse ir rīcība, lai samazinātu iespēju saslimt ar vēzi. Novēršot vēzi skaits jaunu gadījumu vēža grupas vai populācijas tiek nolaists. Cerams, tas būs samazināt nāves gadījumu skaitu, ko izraisa vēzi; Lai novērstu jaunus vēža no sākuma, zinātnieki apskatīt riska faktoriem un aizsardzības faktoru. Jebkas, kas palielina jūsu izredzes saslimt ar vēzi sauc vēža riska faktors, jebko, kas samazina jūsu izredzes saslimt ar vēzi sauc par vēzi aizsardzības …

Pārbaudiet, ASV klīniskajos pētījumos no ‘s sarakstā vēža klīnisko izmēģinājumu, kas tagad pieņem pacientus ar posms 0 hronisku limfoleikozi. Klīnisko izmēģinājumu sarakstu var turpināt sašaurināt pēc atrašanās vietas, narkotiku, intervenci un citiem kritērijiem.

Vispārīga informācija par klīniskajiem pētījumiem ir pieejama tīmekļa vietnē arī.

Atsauces

Šī informācija tiek ražots un ar to Nationa nodrošināts; CANCE; Institūts (). Informācija šajā tēmā var būt mainījusies, jo tas bija rakstīts. Aktuālāko informāciju, sazinieties Nationa; CANCE; Institūts, izmantojot internetu tīmekļa vietnē http: /; cancer.gov vai zvaniet 1-800-4-vēzi.

 Publiskā informācija no Nacionālā vēža institūta