hroniska limfoleikoze ārstēšana (pdqто): ārstēšana [] -Skatuves informācija par hronisku limfoleikozi

Pakāpju noder hroniskas limfoleikozes (HLL) prognozēt prognozi un arī noslāņoties pacientus, lai sasniegtu salīdzinājumus interpretējot konkrētus ārstēšanas rezultātus. Anēmija un trombocitopēnija ir galvenie nevēlamas prognostiskie mainīgie.

Akūta mieloīda leikēmija (AML), ir asins vēža veids. AML parasti attīstās no šūnām, kas pārtaps balto asins šūnu (izņemot limfocītu). Dažreiz, lai gan, tas var attīstīties no cita veida asinsrades šūnām. Te ir pamatinformācija par simptomiem, riska faktoriem, izdzīvošanas un ārstēšanas AML.

Rai Pakāpju System

Stage 0

Stage 0 CLL raksturo absolūto limfocitoze (> 15000 / mm 3) bez adenopātiju, hepatosplenomegālija, anēmiju, vai trombocitopēniju.

I posms

I posms CLL raksturo absolūto limfocitoze ar limfadenopātija bez hepatosplenomegālija, anēmiju, vai trombocitopēniju.

II posms

II posms CLL raksturo absolūto limfocitoze ar nu hepatomegālija vai splenomegāliju ar vai bez limfadenopātiju.

III stadija

III stadija CLL raksturo absolūto limfocitoze un anēmija (hemoglobīns <11 g / dl), ar vai bez limfadenopātija, hepatomegālija, vai splenomegāliju. IV posms IV posms CLL raksturo absolūto limfocitoze un trombocitopēnija (<100000 / mm 3), ar vai bez limfadenopātija, hepatomegālija, splenomegālija vai anēmija. Binē klasifikācija Klīniskā posms A * Klīniskā skatuves CLL raksturo ne anēmija vai trombocitopēnija un mazāk nekā trīs jomās limfoīdo iesaistīšanu (Rai posmi 0, I un II). Klīniskā B posms * Klīniskā B posms CLL raksturo ne anēmija vai trombocitopēniju ar trim vai vairāk jomās limfoīdo iesaistīšanu (RAI posmos I un II). Klīniskā C posms Klīniskā C posms CLL raksturo anēmija un / vai trombocitopēniju, neatkarīgi no tā, cik jomās limfoīdo paplašināšanās (Rai posmos III un IV). * limfoīdo jomas ietver kakla, paduses, cirkšņa, un liesa. Binē klasifikācija integrē skaitu mezglu grupu saistīti ar slimības ar kaulu smadzeņu mazspēja. Tās galvenā priekšrocība izriet no atzīšanu pārsvarā liesas slimības formu, kas var būt labāks prognozi nekā Rai iestudējumā, un no atziņas, ka klātbūtne anēmija vai trombocitopēnija ir līdzīga prognoze un nav vērts atsevišķu posmu. Ne sistēma atdala pasargāta no nonimmune cēloņiem citopēniju. Pacientiem ar trombocitopēniju vai anēmija vai abi, kas izraisa plašu smadzeņu infiltrāciju un traucētu ražošanu (Rai III / IV, Binē C), ir sliktāka prognoze nekā pacientiem ar imūno citopēnijas. [4] Starptautiskais seminārs par HLL ieteica integrējot Rai un Binē sistēmas šādi:. A (0), A (I), A (II; B (I), B (II, un C (III), C (IV) [5] -sponsored darba grupa ir publicējusi vadlīnijas diagnostikā un ārstēšanā HLL gan klīnisko pētījumu un vispārējā prakse iestatījumiem. [3] šo sistēmu izmantošana ļauj salīdzināt klīnisko rezultātu un izveidi ārstēšanas vadlīnijās.