hroniska noguruma sindroms-eksāmeni un testi

Hroniska noguruma sindroms (CFS), ir grūti diagnosticēt. Tas ir kopīgs ir normāla testa rezultātus, ja jums ir CFS. Nogurums ir ļoti izplatīta problēma, un tas var būt daudz citu iemeslu. CFS var diagnosticēt tikai izslēdzot citus nosacījumus.

Šie ir ikdienas laboratorijas testi. Citas testus var izdarīt, ja simptomi, vēsturi un fiziskās eksāmenu ieteikt citas iespējamās problēmas. Šie citi testi var ietvert

Daži ārsti var pasūtīt testus, kas pārbaudītu jūsu imūnsistēmu. Tie var būt dārgi, un parasti tiek veikta tikai pētniecības vidēm. Arī tas ir grūti zināt, kādi secinājumi šo testu nozīmē. Tas ir tāpēc, ka tik maz ir zināms par imūnsistēmas pieslēgumu hroniska noguruma sindromu.

Pilna asins aina (CBC). Tas dod svarīgu informāciju par veidu un skaitu šūnu asinīs; Eritrocītu grimšanas ātrums (EGĀ). Šis tests novērtē, cik ātri sarkano asins šūnu (eritrocītu) apmesties mēģenē. Šī stāsta par to, vai noteikta veida iekaisumu ir klāt; Glikozes līmenis asinīs, ko izmanto, lai pārbaudītu cukura diabētu; Vairogdziedzera stimulējošā hormona testu. To izmanto, lai atrastu problēmas, kas ietekmē vairogdziedzeris; Ķīmija panelis. Tas ir asins testu, kas sniedz informāciju par jūsu vispārējo veselības stāvokli; Urīna analīze, urīna analīze, kas var sniegt informāciju par jūsu vispārējo veselību un pavedienus daudziem apstākļiem.

ANA (Antinukleārās antivielas), lai pārbaudītu, lupus (sistēmiska sarkanā vilkēde); Reimatoīdais faktors, lai pārbaudītu, reimatoīdā artrīta gadījumā; HIV tests, lai pārbaudītu, cilvēka imūndeficīta vīrusa (HIV) infekcijas; Testi Laima slimību, ja jums var būt pakļauti ērcēm; Ādas tests, tuberkulozes; A hepatīts, B hepatīta vai C hepatīta testus.