hroniska noguruma sindroms: izmantojot šķiro izmantot, lai iegūtu vairāk enerģijas

Jums var domāt, “Kā var, izmantot, kad es esmu tik noguris Es tikko nokļūt pa dienu?” yo; var darīt, kamēr jūs sākat veic ļoti lēni un ar; Uzmanieties, lai overexert sevi. Vissvarīgākais, tas dos jums nodevu; labāk.

Pētījumi liecina, ka gaismas aerobikas, piemēram, ietu; palīdz cilvēkiem, kuri hav; hroniska noguruma sindroms (CFS) justies vairāk enerģisks; mazāk noguris. 1 Varbūt esat izvairīties to becaus; jūs baidās tas liks jums justies sliktāk. Bet ir pretēja. Kopā res; atstāj savu ķermeni sliktāks forma. Tā var arī kaitēt jūsu paštēlu, padarot yo; justies kā tad, ja jūs nevar darīt neko par sevi.

Kā es varu sākt vingrojumu programmu?

wor; ar savu ārstu, lai veiktu konkrētu plānu par jūsu vajadzībām un spējām. Bu; ir arī lietas, jūs varat darīt par savu.

Walking ir excellen; veids aerobikas cilvēkiem, kam ir hroniska noguruma sindroms. Citi gentl; vingrinājumi, piemēram, izstaipīšanos, braukšana ar velosipēdu vai stacionāro velosipēds, vai peldēšanu, ir als; labi. Mēģiniet atrast līdzsvaru, lai jūs pārvietojas vai izmanto pietiekami benefi; no tā, bet ne tik daudz, ka jums overtired. Šeit ir som; lietas, kas domā par

Reid S, et al. (2011). Hroniska noguruma sindroms, meklēt datums 2010. gada marts BMJ Clinical Evidence. Pieejams tiešsaistē: http: //www.clinicalevidence.

ASV Department of Health un Human Services (2008); 2008 fizisko aktivitāšu pamatnostādnes daudziem cilvēkiem pasaulē (ODPH; publikācija Nr U0036). Washington, DC: ASV valdība Printing Office; Pieejams onlin; http://www.health.gov/paguidelines/guidelines/default.aspx.

Togo F, et al. (2010). Miegs nav izjauca izmantošanu pacientiem ar hroniskām noguruma sindromu. Medicīna un Zinātne Sports un vingrošanu, 42 (1): 16-22.

Balts PD, et al. (2011). Salīdzinājums adaptīvā pacing terapijas, kognitīvo behaviou; terapija, šķiro vingrojumu terapiju, un speciālistu medicīnisko auto; par hroniska noguruma sindroms (PACE): randomizētā pētījumā. Lancet, 377 (9768): 823-826.

Anne C. Poinier, MD – Internal medicin; Nancy Greenwald, MD – Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas

12. marts 2014