hroniska noguruma sindroms-zāles

Zāles nav izārstēt hroniska noguruma sindroms (CFS). Bet tie var palīdzēt atvieglot simptomus.

Over-the-counter zāles ir

Recepšu zāles ir

Daži pētījumi ir studējis izmantošanu kortikosteroīdi (piemēram, hidrokortizonu un fludrocortisone), lai ārstētu hronisku noguruma sindroms (CFS). Pētījumi liecina, ka šīs zāles nestrādā ļoti labi ārstēt CFS. Un blakusparādības var būt nopietnas. Ja vien kortikosteroīdi var pierādīt, ka ir lielāka labumu cilvēkiem ar CFS ilgākā laika periodā, blakusparādības, kas saistītas ar ilgtermiņa kortikosteroīdu terapiju, pārsniedz ieguvumus no to lietošanas, vairumā gadījumu. 1

Depresija bieži kļūst par daļu no hroniska noguruma sindroms un var padarīt jūsu simptomi pasliktinās. Tāpat kā jebkura medicīnas slimības, depresija jāārstē. Ja jums ir CFS un jūtas nomākts, konsultējieties ar savu ārstu un saņemt ārstēšanu.

Pretsāpju un pretiekaisuma līdzeklis; Over-the-counter narkotikas ir acetaminofēns (piemēram, Tylenol), ibuprofēns (piemēram, Advil, Motrin) un naproksēnu (piemēram, Aleve). Dažreiz tie atbrīvot biežas vai smagu locītavu un muskuļu sāpes, galvassāpes un drudzis. Esi drošs ar zālēm. Izlasiet un ievērojiet visus norādījumus uz etiķetes. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jūsu sāpes nemazinās ar nonprescription zāles.

Pretkrampju, ko sauc arī pretkrampju zāles. Šo narkotiku veidu, piemēram, gabapentīna un pregabalīnu, dažkārt parakstītas sāpju un miega problēmas. Tas, šķiet, vislabāk, ja to izmanto nervu sāpes; antidepresanti; Antidepresants zāles ir izrakstījis ārsts, lai mazinātu depresiju un trauksmi, ko, uzlabot savu spēju koncentrēties, un palīdzēt jums gulēt labāk; Narkotikas; Narkotiskās zāles, piemēram, tramadols, kodeīns vai morfīna, dažreiz noteicis ārsts par sāpēm, kas nav atbrīvotas, pār-the-counter narkotikas ar. Narkotiska parasti rezervēts smagākos gadījumos. Sakarā ar atkarības risku, ka tas tiek izmantots tikai uz īsu laiku.