hroniska plaušu slimība zīdaiņiem: rūpēties par savu mazuli – topic pārskats

Home ārstēšana bieži ir nepieciešams bērnu, kurš ir diagnosticēta ar hroniskām plaušu slimībām. Pirms veikt jūsu jaundzimušo mājās no slimnīcas, jums ir nepieciešams, lai varētu

Pēc tam, kad esat mājās, mēģiniet izveidot regulāru, paredzamu rutīnas rūpēties par savu bērnu. Daži ieteikumi, lai izvairītos no problēmām, kas saistītas ar hroniskām plaušu slimībām ir šādi

Atzīt simptomus un zina, ko darīt, ja jūsu bērnam ir apgrūtināta elpošana vai apstājas elpošana; Veikt CPR ar gadās, ka jūsu bērnam būs to vajag; Atzīt agrīnās pazīmes augšējo elpceļu infekcijas, piemēram, uzbudināmība, viegls drudzis, deguna aizlikuma, klepus, apgrūtināta elpošana vai sēkšana. Ja šīs pazīmes attīstīties, zvaniet savam ārstam; Droši un adekvāti barot savu bērnu. Mazuļa uztura vajadzības ir ļoti svarīgi, kad viņš vai viņa iet mājās. Jaundzimušajiem, kuriem ir hroniska plaušu slimība ir nepieciešama papildu kalorijas un olbaltumvielu savā uzturā. Tas palīdz viņu plaušas dziedēt un augt kā parasti, cik vien iespējams. Vairums jaundzimušie var barot ar mātes pienu vai formula, kad viņi iet mājās; Dodiet mazuļa recepšu medikamentus un uzraudzītu ietekmi; Izsauciet ārstu vai neatliekamo palīdzību, ja nepieciešams.

Jūsu mazuļa svars tik bieži, kā ārsts pieprasījumus. Vērojot izmaiņas mazuļa svars ir viens veids, kā pateikt, vai viņa vai viņas uztura vajadzības tiek ņemtas vērā; Cik daudz jūsu bērnu dzērieni un plūsmas. Lielākā daļa bērnu iegūt vairāk barības vielas, ja tos baro bieži un saņemt nelielu daudzumu šķidruma laikā. Ļaujiet jūsu bērnam atpūsties barošanas ja nepieciešams laikā.

Jautājiet savam ārstam par to, kā plānot jūsu mazuļa zāles; Mēģināt darīt caregiving uzdevumus (piemēram, barošanu un peldēšanās) back-to-back vai vienlaicīgi, starp snaudu, kas ļauj bērnam atpūsties uz ilgāku laika periodu; Ja bērns ir ar elpošanas traucējumi, gaidīt, lai darīt aprūpi līdz brīdim, kad viņš vai viņa ir elpošana vieglāk; Nepakļaujiet jūsu mazulim aukstu gaisu, kas var samazināt izmēru plaušu elpceļu un apgrūtināt viņam vai viņai elpot; Izvairīties no savu bērnu ap cilvēkiem, kam ir augšējo elpceļu infekcijas, piemēram, saaukstēšanās vai gripa; Izvairieties pakļaujot savu mazuli smēķēt no cigaretēm vai woodstoves, kas kairina plaušas; Glabājiet visas tikšanās par turpmāku apmeklējumu ar mazuļa ārstu. Pēc šiem apmeklējumiem, ārsts var atklāt problēmas ar izaugsmi un attīstību.