hroniskas sāpes, ārstēšana pārskats

Pain Management tendences

Apstrādājot hroniskas sāpes var būt sarežģīts uzdevums. Un tā var veikt vairāku veidu vai kombinācijas ārstēšanu, pirms jūs atradīsiet atvieglojumu.

Par ārstēšanas mērķi ir samazināt sāpes un palielināt savu spēju funkcionēt. Tas ietver uzlabotu Jūsu miegu un savas spējas un samazinot stresu, lai jūs varētu atgriezties pie jūsu regulāri aktivitātēm.

Ir svarīgi izveidot skaidru ārstēšanas plānu ar savu ārstu. Daļa no šī plāna ietver apzināt veidus, kā pārvaldīt jūsu sāpes. Tikai jūs zināt smagumu jūsu sāpes un kā tas ietekmē jūsu dzīvi. Noteikti konsultējieties ar savu ārstu, ja Jums nav skaidrs, par kādus pasākumus var veikt, kad sāpes rodas vai pasliktinās.

Jūs varat kontrolēt savu sāpes mājās, lietojot pretsāpju un praktizē veselīgus paradumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet mājas režīmu.

Kad mājas ārstēšana nav pietiekami, cita ārstēšana var ietvert

Ja jūsu hroniskas sāpes nemazinās esat mēģinājis daudzas ārstēšanu, jūs varat domāt par dodas uz sāpes vadības klīnikā. Ārstēšana tiek nodrošināta ar komandu ārstiem, kas strādā kopā, lai risinātu visas lietas, kas var izraisīt jūsu hroniskas sāpes.

Sāpes zāles vai zāles problēmas, kas saistītas ar hroniskām sāpēm. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet Medikamenti; Apstrādi, piemēram, konsultācijas, fizikālā terapija, un papildu terapiju. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet citu ārstēšanu; Ķirurģija, piemēram, intratekālu narkotiku piegādi un muguras smadzeņu stimulācijas. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet Surgery.