hronisks mieloproliferatīvais traucējumi ārstēšana (pdqто): [] ĀRSTĒŠANAS opcija pārskats

Ir dažādi veidi, ārstēšana pacientiem ar hroniskām mieloproliferatīvās audzējiem.

Vienpadsmit veidu standarta apstrādes tiek izmantotas

uzmanīgas gaidīšana

Uzmanīgas gaidīšana ir cieši uzraudzīt pacienta stāvokli, nesniedzot nekādu ārstēšanu līdz parādās pazīmes vai simptomi vai maiņa.

asins nolaišana

Asins nolaišana ir procedūra, kurā asinis ir ņemts no vēnā. Asins paraugam var ņemt testiem piemēram, CBC vai asins ķīmiju. Dažreiz asins nolaišana tiek izmantots kā ārstēšanas un asinis ir ņemta no organisma, lai novērstu papildus sarkano asins šūnu. Asins nolaišana tiek izmantots šādā veidā, lai ārstētu dažas hroniskas mieloproliferatīvās audzēji.

trombocītu aferēze

Trombocītu aferēzes ir ārstēšana, kas izmanto īpašu mašīnu, lai novērstu trombocītu no asinīm. Asinis tiek ņemts no pacienta un laiž cauri asins šūnu separatoru, ja ir noņemti trombocīti. No asins pārējais ir pēc tam atpakaļ uz pacienta asinsritē.

pārliešana terapija

Pārliešana terapija (asins pārliešana) ir metode dod sarkano asins šūnu, balto asins šūnu vai trombocītu aizstāt asins šūnas iznīcina slimību vai vēža ārstēšanu.

ķīmijterapija

Ķīmijterapija ir vēža ārstēšanas, kas izmanto zāles, lai apturētu vēža šūnu augšanu, vai nu nogalinot šūnu vai pārtraucot viņus no dalot. Kad ķīmijterapija ir iekšķīgi vai injicē vēnā vai muskulī, narkotikas iekļūt asinsritē un var sasniegt vēža šūnas visā organismā (sistēmiska ķīmijterapija). Kad ķīmijterapija atrodas tieši cerebrospinālajā šķidrumā, orgānu vai ķermeņa dobumā, piemēram, vēderā, narkotikas galvenokārt skar vēža šūnas šajās jomās (reģionālā ķīmijterapija). Veids ķīmijterapija ir dota ir atkarīga no veida un posms vēzi ārstē.