iedzimtas sirds defektu ārstēšana pārskats

Jūsu bērna ārstēšana iedzimtu sirds defektu būs balstīta uz problēmu veida viņš vai viņa ir. Jūsu bērna vecums, lielums, un vispārējo veselību, ir svarīgi arī.

Zāles, lai palīdzētu ar simptomiem. Dažas zāles var kontrolēt sirdsdarbību, kas nav pareizi. Citi padarīt sirds stiprāka, līdz defekts var tikt noteikta. Jūsu bērnam var būt nepieciešama zināma zāles pēc operācijas. Lai uzzinātu vairāk, skatiet Medikamenti; Procedūra sauc sirds katetrizācijas, lai uzzinātu informāciju par sirds defekts vai dažreiz, lai labotu defektu. Lai uzzinātu vairāk, skatiet citu ārstēšanu; Ķirurģija remontēt strukturālo defektu. Ja jaundzimušais ir nepieciešama operācija, operācija var aizkavēties, līdz bērns ir stiprāka. Ja defekts apdraud mazuļa dzīvību, ķirurģija tiks darīts uzreiz. Lai uzzinātu vairāk, skatiet Surgery.

Getting regulāras fiziskās aktivitātes, īpaši aerobikas, ir viena no labākajām lietām, jūs varat darīt, lai sevi. Tas palīdz jums samazināt jūsu izredzes iegūt sirds slimības. Tas ir labs jūsu asinsspiedienu, holesterīna, svaru, enerģijas līmeni, un garastāvoklis, arī tie ir tikai daži no ieguvumiem; Ja jūs neveic, pārbaudiet ar savu ārstu. Viņa būs let jūs zināt, ko jūs varat darīt droši. Ja Jūs lietojat kādas recepšu zāles, jautājiet savam ārstam, ja jums ir nepieciešams, lai pielāgotu tos, kad jūs veikt jūsu zāles.

Jūsu bērnam būs nepieciešama arī regulāras vizītes pediatrijas kardiologs.

Rūpes par bērnu, kurš ir sirds problēmas, var būt grūti.

Jums var būt nepieciešams, lai sekotu zāļu un biežiem braucieniem uz ārsta. Izmaksas var būt augsts. Mēģiniet atrast atbalsta grupas un citiem vecākiem, kas var jums palīdzēt ar daudzām emocijām iesaistītajiem.

Daži bērni mirst no smagu iedzimtu sirds defektu vai ar to saistītām komplikācijām, piemēram, sirds mazspēja. Ja jūsu bērns ir piedzimis ar smagu sirds defektu, tur ir laba iespēja, ka viņš vai viņa izdzīvos ar ārstēšanu. Bet jums ir arī sagatavoties iespēju, ka jūsu bērns var nomirt. Konsultējieties ar savu ārstu par vietējiem resursiem un organizācijām, kas var palīdzēt jums pārvaldīt savu emocionālo un praktisko cīņas, saskaroties ar šo iespēju.