Izvēloties pareizos vitamīnus

Kathleen M. Zelman, MPH, RD, L; gada 01. augustā, 2005. gada

Pat ar labāko uztura nodomiem, mēs bieži vien nespēj apmierināt visas mūsu uztura vajadzībām. Viena no atbildēm ir ikdienas multivitamīnu, kas ir droša, efektīva, un var iet tālu pret labot jebkādas uzturvērtības trūkumus.

Protams, ideāls veids, kā iegūt savu uzturvielas joprojām no pārtikas. Pārtikas ne tikai piegādā vitamīnus un minerālvielas, bet arī dod mums šķiedru un daudz citas veselīgas savienojumu, piemēram, phytochemicals un antioksidantiem, kas mijiedarbojas ar otru tādā veidā, ka piemaksas nevar.

Zinātnieku aprindas mēdzu domāt, ka daudzveidīgs, veselīgs uzturs nodrošinātu visus vitamīnus un minerālvielas, mums ir nepieciešams. Bet jaunākie pētījumi liecina, ka lielākā daļa uzturs nespēj apmierināt minimālās ikdienas prasības dažiem vitamīniem un minerālvielām. (Tomēr, mēs reti redzēt faktiskos trūkumus Amerikas Savienotajās Valstīs, vienkārši tāpēc, ka mēs ēdam daudz pārtikas.)

Vaininieks? Bieži vien, tā ir dzīve strauji joslu – chowing leju pārāk daudz fast food un nav pietiekami daudz augļu, veggies, veseli graudi, un zema tauku satura piena. Pētnieki ir secinājuši, ka viens ikdienas multivitamīnu / minerālvielu tabletes var būt atbilde, lai sasniegtu optimālu veselību un hronisku slimību profilaksē.

Pie Svars zaudējumu klīnikā, mēs aicinām ikvienu izmantot ikdienas multivitamīnu. Tas ir īpaši svarīgi cilvēkiem, kuru kaloriju recepte ir mazāks par 1500 dienā.

Noteiktos apstākļos – piemēram, ja Jūs esat grūtniece vai pēc stingru veģetāro diētu – Jums var būt nepieciešama papildu bagātinātājiem. Sazinieties ar savu ārstu vai reģistrēta diētas, lai iegūtu vairāk informācijas.

Aptuveni 40% no daudziem cilvēkiem visā pasaulē veikt piemaksas, saskaņā ar trešo ASV Valsts veselības pārbaudes pētījumā. Un populārākais papildinājums ir multivitamīnu.

Viens svarīgs punkts: ikdienas multivitamīnu papildina jūsu die; tas nav paredzēts, lai novērstu sliktu uzturu. No ikdienas multi priekšrocība ir tā, ka tas var kompensēt nelielas nepilnības diētu, kas varētu beidzot palīdzēt izraisīt hronisku slimību. Patiesībā, pētījums publicēts 2003. gada augustā Vēstnesī uzturu konstatēts, ka vīrieši un sievietes, kas lietoja multivitamīnus ievērojami samazināja savu risku par pirmo sirdslēkmes.

Ķermeņa vajadzībām aptuveni 40 vitamīni un minerālvielas katru dienu par labu veselību, un tas ne vienmēr ir viegli iegūt visus tos no pārtikas. Ņemot ikdienas multivitamīnu noteikti nesāpēs, pat tad, ja jūsu uzturs ir jau saķīlēt pilna ar vitamīniem un minerālvielām.

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …