Izvēloties zobu kopšanas līdzekļi: mouthwash, fluorīds skalošanas, un vairāk

Mutes veselības tendences

Ar tik daudz zobu kopšanas produktus tirgū šodien, kā jūs zināt, ko izvēlēties? No zobu pastu uz zobu sukas uz mutes skalojamie šķidrumi, iegūt faktus jums ir nepieciešams, lai pieņemtu lēmumus par savu mutes dobuma veselību.

Labākā stratēģija izvēloties zobu pastu, ir lūgt jūsu zobu higiēnista vai zobārsta ieteikt produktu.

Tad meklēt tiem, kam zobu asociācijas (ADA) Seal pieņemšana. Tas nozīmē, ka produkts ir izpildījis ADA kritērijus drošību un efektivitāti un lai iepakojuma un reklāmas norādes ir zinātniski atbalstīti. Daži ražotāji izvēlas nemēģināt ADA apstiprinājumu. Atcerieties, zīmogs nozīmē ADA piekrīt tā ir droša un efektīva, bet tas nav izvērtēt vai apstiprināt savu sniegumu.

Vienmēr izvēlēties zobu pastu ar fluoru novērstu dobumos. Pēc tam, tas ir jautājums par personas izvēles. Izmantojiet Turpināt lasījums zemāk …

vienu, kas garšo un jūtas vislabāk. Gel vai pastas, ziemcietes vai krūzmētras, visi strādā vienādi. Ja sastāvdaļa jūs traucē, vai arī, ja jūsu zobi ir jutīgi, mēģiniet citu ierīci. Ja problēma joprojām pastāv, skatiet savu zobārstu.

Sari ir galvenais faktors, zobu suka izvēli. Lielākā daļa zobārsti iesaka mīkstiem sariņiem, pieaugušajiem un bērniem, it īpaši, ja jums ir jutīga zobi vai smaganas. Hard vai stīvs sari nav efektīvāk likvidēt aplikumu vai traipus, un faktiski var izraisīt kaitējumu jūsu zobiem un smaganām.

Pick zobu suka galvas izmēru, kas viegli iekļaujas muti un pieskaras vienu vai divus zobus laikā. Tas nozīmē zīdainis vai mazs bērns ir nepieciešama ļoti neliela.

Jautājiet savam zobārstam kas ietverts un saru galvas dizains darbosies vislabāk mutē.

Nomainiet savu zobu suka ik pēc 3 mēnešiem. Iegūt jaunu ātrāk, ja suku izskatās nēsā vai nodilis. Sari, ventilators ārā vai izplatība nozīmē, ka ir pienācis laiks par jaunu.

Vai jūs labāk ar powered (elektriskā vai skaņas) zobu suka vai manuālo modeli? Tas ir neizšķirts. Galvenais, lai labu mutes higiēnu ir pareiza un efektīva izmantošana suku. Powered zobu suka ir vieglāk darīt darbu pareizi. Citas priekšrocības ietver

Tās samazina vai novērš zobu krāsošanu. Berze efekts elektrisko zobu birstīti var būt pārāka par manuālās zobu birstes ar, iespējams samazināt vai pat pilnīgi likvidēt virsmas traipiem uz zobiem.

Jūs \ ‘ll atrast padomus un trikus, kā arī jaunākās ziņas un pētījumus par mutes dobuma veselību.

Jūs esat šobrīd

Tikai 18,5% no daudziem cilvēkiem visā pasaulē nekad diegs. Jūs esat izlaižot par vienkāršu veidu, kā padarīt lielu atšķirību veselības muti. Neatkarīgi no tā, cik labi jūs suka, plāksne joprojām veido starp zobiem un gar smaganām. Floss noņem ēdienu nokļuvusi starp zobiem un noņem plēvi baktēriju, kas veido tur pirms izrādās perēkļainās, kas var izraisīt smaganu iekaisums (gingivīts), dobumu un zobu zaudējumu. Mēģiniet flossing tikai vienu zobu, lai sāktu.

Jūs esat viens no 31% no daudziem cilvēkiem visā pasaulē, kuri nav diegs dienā. Jūs esat izlaižot par vienkāršu veidu, kā padarīt lielu atšķirību veselības muti. Neatkarīgi no tā, cik labi jūs suka, plāksne joprojām veido starp zobiem un gar smaganām. Toothbrush sariem vien nevar efektīvi tīrīt starp šīm šaurās telpās. Flossing novērš līdz pat 80% no filmas, kas sacietē perēkļainās, kas var izraisīt smaganu iekaisums (gingivīts), dobumu un zobu zaudējumu. Mērķis vēl 3 dienas!

Jūs esat viens no 31% no daudziem cilvēkiem visā pasaulē, kuri nav diegs dienā, bet jūs labi pa ceļam uz padarot pozitīva ietekme uz jūsu zobiem un smaganām. Neatkarīgi no tā, cik labi jūs suka, plāksne joprojām veido starp zobiem un gar smaganām. Toothbrush sariem vien nevar efektīvi tīrīt starp šīm šaurās telpās. Flossing novērš līdz pat 80% no filmas, kas sacietē perēkļainās, kas var izraisīt smaganu iekaisums (gingivīts), dobumu un zobu zaudējumu. Mērķis visiem 7 dienām!

Tikai 50,5% no daudziem cilvēkiem visā pasaulē diegs dienā, un labu jums, ka jūs esat viens no viņiem! Neatkarīgi no tā, cik labi jūs suka, plāksne joprojām veido starp zobiem un gar smaganām. Toothbrush sariem vien nevar efektīvi tīrīt starp šīm šaurās telpās. Flossing novērš līdz pat 80% no filmas, kas sacietē perēkļainās, kas var izraisīt smaganu iekaisums (gingivīts), dobumu un zobu zaudējumu. Apsveicam ar labu mutes veselības paradumu!

Jūs atradīsiet padomus un trikus, kā arī jaunākās ziņas un pētījumus par mutes dobuma veselību.

AVOTI

Zobārstu asociācija, veseliem cilvēkiem 2010