kaķa pēdas: izmantošana, blakusparādības, mijiedarbība un brīdinājumi

Antennaire, Antennaire DioĆÆque, Antennaria dioica, Antennariase Dioicae Flos, kaķa auss Flower, zaķpēdiņa, Gnaphalium dioicum, Katsenpfotchenbluten, mūžīgā dzīve, Kalnu Mūžība, Patte de Chat, Pie de Gato, Pied de Chat DioĆÆque.

Kaķa pēda ir augs. Tās svaigi vai kaltēti ziedi tiek izmantoti, lai zāles; Cilvēki ņem kaķa kāju, lai ārstētu zarnu slimību un ūdens aizture; Uzmanieties, lai maldinātu kaķa pēdas ar kaķa raust vai ar zemes efejas, ko dažkārt sauc par kaķa kāju.

Ir daži pierādījumi no eksperimentiem ar dzīvniekiem, ka kaķa pēdas varētu dzīvniekiem atvieglotu zarnu spazmas un palielina žults plūsmu. Tomēr nav pietiekami daudz informācijas, lai zināt, kā tas varētu strādāt cilvēkiem.

Nepietiekama Pierādījumi fo; Zarnu slimība; Ūdens aizture; Citi nosacījumi. ir nepieciešams vairāk pierādījumu, lai vērtētu efektivitāti kaķa pēdas šiem lietojumiem.

Nav pietiekami daudz informācijas, lai zināt, ja kaķa pēdas ir drošas; Piesardzība un brīdinājumi: Grūtniecība un zīdīšanas -feeding: Nav pietiekami daudz ir zināms par lietošanas kaķa pēdas grūtniecības un krūts -feeding laikā. Palieciet uz drošu pusē un izvairīties izmantošanu; Alerģija pret ragweed, margrietiņas, un saistītajām iekārtām: Cat pēdas var izraisīt alerģisku reakciju cilvēkiem, kas ir jutīgi pret Asteraceae / Compositae augu ģimenē. Deputāti šo ģimenes ietver ragweed, krizantēmas, kliņģerītes, margrietiņas, un daudzi citi. Ja jums ir alerģija, pārliecinieties, lai pārbaudītu ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju pirms ņemot kaķa kāju.

Mums pašlaik nav informācijas par kaķa kājām Mijiedarbība

Atbilstošā deva kaķa pēdas ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, lietotāja vecuma, veselības, un vairākiem citiem nosacījumiem. Šajā laikā nav pietiekama zinātniskā informācija, lai noteiktu atbilstošu klāstu devās kaķa kājām. Paturiet prātā, ka dabas produkti ne vienmēr drošs un devas var būt svarīgi. Noteikti sekot attiecīgus norādījumus par produktu etiķetēm un konsultējieties ar savu farmaceitu vai ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu, pirms lietojat.

Atsauces

Fetrow CW, Avila JR. Profesionāļa Handbook of Complementary & alternatīvas zāles. 1st ed. SPRINGHOUSE, PA: SPRINGHOUSE Corp., 1999..

Dabas Zāļu Visaptveroša Database Patērētāju versija. redzēt Dabas Zāļu visaptverošu datubāzi profesionālo versiju. ĀTherapeutic Research fakultāte 2009.

Ex. Žeņšeņs, C vitamīns, Depresija