kalcija kanālu blokatori un sirds slimības

Kalcija kanālu blokatori, ir recepšu medikamenti, kas atpūsties asinsvadus un palielina asins un skābekļa piegādi sirds, vienlaikus samazinot arī sirds slodzi. ietver Piemēri kalcija kanālu blokatori

Amlodipīna (NORVASC; Bepridils (Vascor; Diltiazems (Cardizem, Cardizem CD, Cardizem SR, Dilacor XR, Diltia XT, Tiazac; Felodipīns (Plendil; Nikardipīns (Cardene, Cardene SR; Nifedipine (Adalat, Adalat CC, Procardia, Procardia XL; nisoldipīns (Sular; Verapamils ​​(Calan, Calan SR, covera-HS, Isoptin, Isoptin SR, Verelan, Verelan PM)

Sirds slimības ir vajā paaudžu Robin Drummond ģimenē. “Man ir; ģimenes vēsturi o; sirdskaite abās pusēs,” saka 55 gadus vecais Āfrikas-an; . Rezidents Hammond, LA “Man bija onkuļi, tantes, un vecvecāki, kas esmu die; fro, sirdslēkmes un sirds slimības, un divi no savas mātes brāļiem nomira fou;. Mēnešu intervālu Viena bijusi sirdslēkme baznīcā, un četrus mēnešus vēlāk, viena ha; sirdslēkmes pastā; Kad Drummond tēvs padevās sirds slimības …

Caduet ir par statīnu holesterīna narkotiku un amlodipīna (iepriekš) kombinācija.

Zemāk ir sirds apstākļi, kalcija kanālu blokatori var nozīmēt

Ja jums ir sistoliskais sirds mazspēja, tad amlodipīnu un felodipīns ir vienīgie kalcija kanālu blokatori, kas būtu jāizmanto.

Kalcija kanālu blokatori tiek izmantoti arī, lai novērstu migrēnas galvassāpes.

Kalcija kanālu blokatori jālieto kopā ar pārtiku vai pienu. Sekojiet etiķetes norādījumus par to, cik bieži to pieņemt. Par devām jums veikt katru dienu skaits, laiks ļāva starp devām, un cik ilgi jums ir nepieciešams ņemt to būs atkarīgs no medikamentiem noteiktā tipa un no Jūsu stāvokļa.

Kamēr lietojat šīs zāles, ir jūsu asinsspiediens regulāri jāpārbauda, ​​kā ieteicis ārsts.

Kamēr lietojat šīs zāles, Jūsu ārsts var ieteikt Jums lietot un ierakstīt savu pulsu katru dienu. Ārsts Jums pateiks, cik strauja jūsu pulss būtu. Ja jūsu pulss ir lēnāks, nekā ieteicams, sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu par ņemot jūsu kalcija kanālu blokators, ka dienā.

Blakusparādības kalcija kanālu blokatori var ietvert

Ļaujiet Jūsu ārsts zina, ja šīs blakusparādības ir pastāvīgs vai smaga. Sazinieties ar savu ārstu, ja Jums rodas