kalorijas un porciju lieluma kontroles padomi

Ir pagājuši tie laiki, kad frī nāca 3-unce somas, barankas nebija lielāks par hokeja ripām, un bezalkoholiskie dzērieni papildināta veic pēc 12 unces. Un tas nav tikai restorāni, kas ir supersizing pārtikas porciju lielumu un paaugstināšanas kalorijas. Sākums pavāri seko šim piemēram.

Vēstulē nesen publicēts Annals of Internal Medicine, divi pētnieki apraksta savu atsauksmi par 18 klasiskās receptes (par lietām, piemēram, ceptiem makaroniem un sieru un cepumiem), kas publicēti izdevumos priekā Cooking no 1936. līdz 2006. gadam Viņi konstatēja, ka vidējās kalorijas porcija bija palielinājies par 17 no šīm 18 receptēm kopš populārās pavārgrāmatu ir 1936 izdevumā.

Divas trešdaļas šo receptes bija vairāk kaloriju nu tāpēc, ka tie ir iekļauti vairāk nobarošana sastāvdaļas, piemēram, gaļu, sieru, vai bagāts mērces, vai tāpēc, ka viņi izmanto mazāk zemāks kaloriju sastāvdaļām, piemēram, dārzeņiem. Pārējās receptes bija lielāks apkalpo izmēri.

“Šajos liesās reizes, ar vairāk cilvēku glābt savu pārtikas dolāru un ēd mājās, mums ir nepieciešams, lai sāktu mainīt veidu, kā mēs ēdam ar racionalizāciju apkalpo izmēri un kalorijas mūsu mīļākie receptēm,” saka vēstule autors Brian Wansink, PhD, Cornell University pētnieks un autors Apzinoties ēšanas.

Viena no problēmām, viņš saka, ir tas, ka receptes ir palielinājies kaloriju un porciju lielumu, bet ģimenes ir mazākas, nekā tas bija pirms 10-20 gadiem. “Recepte sākotnēji tika izstrādāta, lai pabarotu ģimeni ir 6-8, bet šodien ģimenes četri ir apdares visu ēdienu,” saka Wansink

Daži papildu kalorijas šeit un tur, iespējams, nav šķist daudz, bet viņi tiešām var pievienot laika gaitā, saka Cheryl Forberg, RD, diētas, lai lielākais zaudētājs realitātes šovs. “Ja mēs nesākam ēst veselīgāk,” viņa brīdina, “vairāk cilvēku gatavojas beigties tāpat konkursanti uz šovu bez labā intensīvu iejaukšanās.

 Eksperti padomus, lai palīdzētu jums kontrolēt porcijas un izvairīties kaloriju inflāciju iecienītāko pārtikas produktiem, vai jūs ēšanas mājās vai restorānā.

Kad jūs palielināt proporciju zemu tauku augļiem, dārzeņiem un zaļumiem jūsu ēdienu, jūs, protams, samazināt kalorijas, pievienojot uzturu. “Kad jūs palielināt dārzeņus, jūs pievienot vairāk šķiedrvielu un ūdens, un tāpēc jūs varat ēst lielāku, vairāk uzpildes daļa bez daudz kaloriju,” saka Ellie Krieger, RD, uzņēmēja Pārtikas tīkla veselīgai apetīte šovs.

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …