kampars: veidi un riski

Kampars ir pulveris, kas sākotnēji nāca no mizas un koka ar kampara koku.

Mūsdienās lielākā daļa kampars ir sintētisks. Tas dažiem produktiem, kas aplicē uz ādas, tostarp FDA atzītai. Tas ir kopējā sastāvdaļu aizsardzības līdzekļus aplicē uz ādas klepus un ādas kairinājumu.

Aktivētā ogle dažreiz lieto, lai palīdzētu ārstēt narkotiku pārdozēšanas vai saindēšanās; Kad esat lietojis aktivizēto kokogli, narkotikas un toksīnus var saistīties ar to. Tas palīdz atbrīvoties ķermeņa nevēlamu vielu; Kokogles ir izgatavots no oglēm, koka vai citām vielām. Tā kļūst “aktivēto ogli”, kad augsta temperatūra apvienot ar gāzi vai aktivēšanas līdzekli, lai paplašinātu savu platību.

Berzes kampara ziede uz kakla un krūšu var palīdzēt ar klepu. Tā ir FDA apstiprināti sastāvdaļa pār-the-counter ārstēšanu, piemēram, tvaika rubs.

Kampars ir arī FDA apstiprināti ādas ārstēšana sāpēm no bug kodumi, aukstumpumpas, un vieglu apdegumu. Tas var palīdzēt ar niezi.

Ir daži pierādījumi, ka krēms satur kamparu, kā arī divas citas sastāvdaļas var palīdzēt osteoartrīta simptomus.

Nav standarta deva kamparu. Sekojiet norādījumiem uz produkta vai jautājiet savam veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, lai saņemtu padomu.

Kamparu nav pārtikas produktos. Tas ir ļoti bīstami, ja norij.

Blakus efekti. Iekšķīgi, kamparu var izraisīt elpošanas traucējumi, krampji, un nāvi. Augstas devas kampara, nu ieelpoti vai uz ādas, var būt arī riskanta. Tās var izraisīt ādas kairinājumu vai krampji.

Riski. Norīt kamparu var būt nāvējoši – īpaši bērniem. Kampars saindēšanās bērniem ir nopietns risks. Vecākiem vajadzētu apsvērt iespēju, ne Kampars produktus savās mājās. Nekad nelietojiet kamparu uz samazinājumiem vai bojātas ādas. Bērni un grūtnieces vai baro bērnu ar krūti, nedrīkst lietot kamparu.

Mijiedarbību. Ja Jūs lietojat zāles, regulāri, konsultējieties ar savu ārstu, pirms sākat lietot kampara bagātinātājiem.

ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) tas regulē uztura papildināšanai; Tomēr, tā izturas pret viņiem kā pārtikas produktiem, nevis zāles. Atšķirībā no zāļu ražotājiem, veidotāji bagātinātāji nav parādīt to produkti ir droši, vai ir spēkā, pirms tos pārdot tirgū.

AVOTI

Komiteja par narkotikām, Pediatrija, 2009. gada maijs.

Dabas Zāļu Visaptveroša Database: “Kampars.”

Kas Uzturvielu; Vai jums trūkst?