kanēļa mizas: Izmanto, blakusparādības, mijiedarbība un brīdinājumi

Batavia Cassia, Batavia Cinnamon, Cannelier de Ceylan, Cannelle de Ceylan, Cannelle de SaĆÆgon, Cannelle du Sri Lanka, Ceilonas kanēlis, Ceylonzimt, Ceylonzimtbaum, Cinnamomum verum, Cinnamomum zeylanicum, Corteza de Canela, dalchini, C ‰ corce de Ca ..; Skatīt visi vārdi Batavia Cassia, Batavia kanēlis, Cannelier de Ceylan, Cannelle de Ceylan, Cannelle de SaĆÆgon, Cannelle du Šrilanka, Ceilonas kanēlis, Ceylonzimt, Ceylonzimtbaum, Cinnamomum verum, Cinnamomum zeylanicum, Corteza de Canela, dalchini, C ‰ corce de Cannelle , Laurus Cinnamomum, Madagaskara Kanēlis, Padang-Cassia, Panang Cinnamon, Saigon Cassia, Saigon Cinnamon, Sri Lanka Cinnamon, Thwak, Tvak; Slēpt Names

Kanēlis nāk no koka. Cilvēki izmanto mizu, lai zāles; Kanēļa mizas lieto kuņģa un zarnu trakta (GI) darbības traucējumi, caureja, un gāzi. To lieto arī, lai stimulētu apetīti, par ko izraisa baktēriju un parazītu tārpi, un menstruālā krampji, saaukstēšanās infekcijām, un gripa (gripa); Kanēļa mizas, kā daļu no vairāku sastāvdaļu sagatavošanai, uzklāj uz dzimumlocekļa par priekšlaicīgu ejakulāciju; Pārtikā, kanēli izmanto kā garšvielu un kā krāsvielu dzērienos; Apstrādes rūpniecībā, kanēļa eļļa tiek izmantota nelielos daudzumos zobu pasta, mutes skalojamie šķidrumi, Gargles, losjoni, ziedes, ziepju, mazgāšanas un citiem farmaceitisko produktu un kosmētikas; Ir daudz dažādu veidu kanēli. Cinnamomum verum (Ceilonas kanēlis) un Cinnamomum aromaticum (Cassia kanēlis vai ķīniešu kanēlis) parasti izmanto. Daudzos gadījumos kanēlis spice iegādāties pārtikas veikalos satur kombināciju no šiem dažādu veidu kanēli. Skatīt atsevišķu sarakstu par Cassia kanēli.

Konstatētās kanēļa mizas eļļas ir doma samazināt spazmas, samazina gāzes (meteorisms), un stimulē apetīti. Kanēlis var arī palielināt asins plūsmu. Kanēļa miza satur arī ķīmisku vielu, kas varētu strādāt, piemēram, insulīnu, lai samazinātu cukura līmeni asinīs. Tomēr šī ietekme ir domājams, ir diezgan vāja; Ir arī sastāvdaļas kanēļa mizas sauc tanīni, kas varētu palīdzēt brūces, darbojoties kā savelkoša, un arī novērstu caureju.

Iespējams Efektīva fo; Priekšlaicīga ejakulācija. Daži pierādījumi liecina, ka īpašs krēms, kas satur kanēli un daudzas citas sastāvdaļas varētu novērst priekšlaicīgu ejakulāciju; Nepietiekama Pierādījumi fo; Siena drudzis (alerģiskais rinīts). Pētījumi liecina, ka, ņemot konkrētu produktu (ClearGuard Access Business Group, LLC), kas satur kanēļa mizas ekstrakts, acerolas augļu koncentrātu un pulverveida spāņu adatas var mazināt siena drudzis simptomus un cilvēkiem ar sezonālās alerģijas; Rauga infekcija (kandidoze). Early pētījumi liecina, ka, ņemot sūkājamās tabletes satur kanēļa mizas vienu nedēļu varētu uzlabot rauga sēnīšu infekcijām mutē, stāvoklis, kas pazīstams arī kā strazdu, dažiem cilvēkiem ar HIV; Kairinātu zarnu sindroms (KZS). Early pētījumi liecina, ka patērē formula satur kanēļa mizas, melleņu, slidena goba mizu un dadzis divreiz dienā 3weeks var palielināt zarnu kustības un samazinātu sāpes vēderā, vēdera uzpūšanās un sasprindzinājums cilvēkiem ar IBS; Saindēšanās ar pārtiku (Salmonella infekcija). Patērē kanēļa mizas var palīdzēt ārstēt salmonellas infekciju; diabēts; Caureja; infekcijas; Tārpu invāzijas; Saaukstēšanās; gripa; Kuņģa darbības traucējumi; Gāze (meteorisms); spazmas; Apetīte stimulācija; Menstruālā diskomfortu. ir nepieciešams vairāk pierādījumu, lai vērtētu kanēļa mizas šiem lietojumiem.

Patērē kanēļa mizas pārtikas summas visticamāk SAFE. Kanēļa miza, iespējams SAFE vairumam cilvēku, kad iekšķīgi in, ko izmanto medicīnā summām. Šīs summas ir nedaudz lielāks nekā atrodami pārtikā daudzumos. Tomēr, kanēļa miza, iespējams nedrošs, ja iekšķīgi lielos daudzumos. Tāpat, ņemot kanēļa eļļu iekšķīgi, iespējams nedrošs. Eļļa var kairināt ādu un gļotādām, tostarp kuņģa, zarnu un urīnceļu. Tas var izraisīt blakusparādības, piemēram, caureja, vemšana, reibonis, miegainība, un citi; Piesardzība un brīdinājumi: Grūtniecība un zīdīšanas periods: Patērē kanēļa mizu visticamāk SAFE kad pieņemts Pārtikas daudzumos grūtniecības un zīdīšanas laikā. Nelietojiet lielākas summas kanēļa mizas, ja esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti. Nav pietiekami daudz ir zināms par drošību veikt lielākas summas; Diabēts: Cinnamon miza var pazemināt cukura līmeni asinīs cilvēkiem ar 2. tipa cukura diabētu. Skatīties pazīmes zems cukura līmenis asinīs (hipoglikēmija) un kontrolēt cukura līmeni asinīs uzmanīgi, ja jums ir diabēts, un izmantot kanēļa mizas; Ķirurģija: Cinnamon miza var ietekmēt cukura līmeni asinīs un laikā un pēc operācijas var traucēt glikozes līmeņa kontroles. Pārtrauciet kanēlis vismaz 2 nedēļas pirms plānotā operācija.

Kanēļa mizas varētu samazināties cukura līmeni asinīs. Diabēts zāles tiek izmantotas arī, lai samazinātu cukura līmeni asinīs. Ņemot kanēļa mizas kopā ar diabēta medikamentiem var izraisīt cukura līmenis asinīs, lai iet pārāk zems. Jāpārbauda glikozes līmenis asinīs cieši. Jūsu diabēta medikamentu devu, iespējams, ir jāmaina; Dažas zāles, ko izmanto diabēta ietver glimepirīdu (Amaryl), gliburīdu (Diabēta, Glynase PresTab, Micronase), insulīna pioglitazonu (Actos), rosiglitazona (Avandia), hlorpropamīdu (Diabinese), glipizīda (Glucotrol), tolbutamīdu (Orinase), un citi .

Atbilstošā deva kanēļa mizas ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, lietotāja vecuma, veselības, un vairākiem citiem nosacījumiem. Šajā laikā nav pietiekama zinātniskā informācija, lai noteiktu atbilstošu klāstu devās kanēļa mizas. Paturiet prātā, ka dabas produkti ne vienmēr drošs un devas var būt svarīgi. Noteikti sekot attiecīgus norādījumus par produktu etiķetēm un konsultējieties ar savu farmaceitu vai ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu, pirms lietojat.

Atsauces

Lauksaimniecības pētniecības dienests. Dr Hercoga phytochemical un Ethnobotanical datu bāzēm. Pieejams: www.ars-grin.gov/duke/~~pobj.

Anderson RA, Broadhurst CL, Polansky MM, et al. Izolēšana un raksturošana polifenolu Type-A Polymers no Kanēlis ar insulīnu līdzīgu bioloģisko aktivitāti. J Agric Food Chem 200; 52: 65-70.

Blūmentāls M, Goldberg A, Brinckmann J, eds. Herbal Medicine Expanded Komisijas E monogrāfijas. Newton, MA: integratīvā medicīnā Communications 2000.

Choi HK, Jung GW, mēness KH, et al. Klīnisko pētījumu SS-Cream pacientiem ar mūža priekšlaicīga ejakulācija. Uroloģija 200; 55: 257-61.

Corren, J., LEMAY, M., Lin, Y., Rozga, L., un Randolph, R. K. Klīniskās un bioķīmiskās sekas kombinētā botānisko produktu (ClearGuard) alerģijas: izmēģinājuma randomizēts, dubultmaskēts, placebo kontrolētā pētījumā. Nutr.J 200; 07:20.

Elektronisko Federālo normatīvo aktu kodekss. Title 21. 182 daļa – Vielas parasti atzīst par Safe. Pieejams: http://ecfr.gpoaccess.gov/cgi/t/text/text-idx?c=ecfr&sid= 786bafc6f6343634fbf79fcdca7061e1 & RGN = div5 & view = teksts & mezgls = 21: 3.0.1.1.13 & idno = 21

Hawrelak, J. A. un Myers, S. P. ietekme divu dabas medicīna formulējumiem par kairinātu zarnu sindroms simptomi: izmēģinājuma pētījumā. J altern papildinājums Med 201; 16 (10): 1065-1071.

Jarvill-Taylor KJ, Anderson RA, Graves DJ. Hydroxychalcone iegūti no kanēļa funkcijām kā mimētiķis par insulīna 3T3-L1 adipocītos. J Am Coll Nutr 200; 20: 327-36.

Kanerva L, Estlander T, Jolanki R. aroda alerģiskais kontaktdermatīts no garšvielām. Kontaktdermatītu 199; 35: 157-62.

Khan A, Safdar M Ali Khan M, et al. Cinnamon uzlabo glikozes un lipīdu cilvēku ar 2. tipa diabētu. Diabetes Care 200; 26: 3215-8.

Onderoglu S, Sozer S, Erbil KM, et al. Par ilgtermiņa effcts kanēļa mizas un olīvu lapu novērtējums par toksicitāti, ko izraisa streptozotocīna administrāciju žurkām. J Pharm Pharmacol 199; 51: 1305-1312.

Pilapil VR. Toksiskā izpausmes kanēļa eļļas norīšanas ar bērnu. Clin Pediatr (Phila) 198; 28: 276 ..

Quale, J. M., Landman, D., Zaman, M. M., Burney, S., un Sathe, S. S. In vitro aktivitāti Cinnamomum zeylanicum pret azola izturīgi un jutīgām Candida sugām un eksperimentālā pētījuma kanēļa iekšķīgai kandidozi. Am J Chin Med 199; 24 (2): 103-109.

Rosti L, Gastaldi G. hronisks salmoneloze un kanēli. Pediatrija 200; 116: 1057.

Verspohl EJ, Bauer K, Neddermann E. pretdiabēta iedarbība Cinnamomum cassia un Cinnamomum zeylanicum in vivo un in vitro. Phytother Res 200; 19: 203-6.

Dabas Zāļu Visaptveroša Database Patērētāju versija. redzēt Dabas Zāļu visaptverošu datubāzi profesionālo versiju. ĀTherapeutic Research fakultāte 2009.

Ex. Žeņšeņs, C vitamīns, Depresija