kāposti: Izmanto, blakusparādības, mijiedarbība un brīdinājumi

Brassica oleracea, kāposti Leaf, Chou, Chou Blanc, Chou Commun, Chou Rouge, Chou Vert, Col, Green kāposti, Purple kāposti, sarkanie kāposti, Repollo, vitamīns U, baltie kāposti.

Kāposti ir augu, kas parasti ēst kā dārzeņu. Cilvēki arī izmanto atvaļinājumus medicīnā; Kāposti tiek izmantots, lai sāpes vēderā, lieko kuņģa skābes, kuņģa un zarnu trakta čūlu un kuņģa stāvokli, ko sauc Roemheld sindroms. Kāposti lieto arī, lai ārstētu astmu un rīta slimības. To izmanto arī, lai novērstu vāji kauli (osteoporoze), kā arī vēzi, plaušu, kuņģa, resnās zarnas, krūts un citiem vēža veidiem; Krūti barojošām sievietēm dažkārt pieteikties kāpostu lapām un kāpostu lapu ekstraktiem savām krūtīm, lai mazinātu pietūkumu un sāpes.

Kāposti satur ķīmiskas vielas, kas ir doma, lai palīdzētu novērst vēzi. Kāpostus var mainīt veidu estrogēnu tiek izmantots organismā, kas var samazināt risku saslimt ar krūts vēzi. Kopumā, tas nav labi saprotams, kā ķimikālijas kāpostiem varētu strādāt kā zāles.

Iespējams Efektīva fo; Atbrīvojot krūts asinīm (grūti, sāpīgas krūtis) in krūti barojošām sievietēm, kad piemēro ādas krūtīm. Veselas kāpostu lapas, šķiet, ir apmēram tikpat efektīvs kā atdzesētu želeju iepakojumi, atbrīvojot pietūkums un sāpes. Kāpostu lapu ekstrakts piemērots kā krēmu arī ir mēģinājuši. Dažas sievietes saka, ka tas palīdz, bet ne ievērojami labāk nekā krēmu bez ekstraktu; Nepietiekama Pierādījumi fo; Urīnpūšļa vēzis: Ir daži pierādījumi, ka cilvēki, kas uzturā daudz kāpostu un saistīto dārzeņus, piemēram, kāposti, brokoļi, ziedkāposti un, ir mazāks risks saslimt ar urīnpūšļa vēzi; Kolorektālais vēzis: Ir daži pierādījumi, ka cilvēki, kas uzturā daudz kāpostu un saistīto dārzeņus, piemēram, kāposti, brokoļi, ziedkāposti un, ir mazāks risks saslimt ar taisnās zarnas vēzi; Kuņģa vēzis: Ir daži pierādījumi, ka cilvēki, kas uzturā daudz kāpostu un saistīto dārzeņus, piemēram, kāposti, brokoļi, ziedkāposti un, ir mazāks risks saslimt ar kuņģa vēzi; Augsts holesterīna līmenis. Early pētījumi liecina, ka, pievienojot kāposti un brokoļi ar dzērienu, kas satur augļus un citus dārzeņus par 3-9 nedēļām varētu samazināt “slikto” zema blīvuma lipoproteīnu (ZBL) holesterīna līmeni cilvēkiem ar augstu holesterīna līmeni; Plaušu vēzis: Ir daži pierādījumi, ka cilvēki, kas uzturā daudz kāpostu un saistīto dārzeņus, piemēram, kāposti, brokoļi, ziedkāposti un, ir mazāks risks saslimt ar plaušu vēzi; Aizkuņģa dziedzera vēzis: Ir daži pierādījumi, ka cilvēki, kas uzturā daudz kāpostu, ir mazāks risks saslimt ar aizkuņģa dziedzera vēzi; Prostatas vēzis: Daži pierādījumi liecina, ka cilvēki, kas uzturā daudz kāpostu un saistīto dārzeņiem, piemēram, kāposti, brokoļi, ziedkāposti un, ir mazāks risks saslimt ar prostatas vēzi. Tomēr citi pierādījumi liecina nekādu labumu; Sāpes vēderā; Kuņģa un zarnu čūlas; Excess kuņģa skābes; astma; Rīta nelabums; Novērstu osteoporozi; Citi nosacījumi. ir nepieciešams vairāk pierādījumu, lai vērtētu efektivitāti kāpostu šiem lietojumiem.

Kāposti visticamāk SAFE kad patērē pārtikas daudzumos vai, ja uz ādas pienācīgi, īstermiņa. Tas, iespējams, SAFE vairumam cilvēku, kad iekšķīgi zāļu summas. Nav daudz pierādījumu par iespējamām blakusparādībām; Piesardzība un brīdinājumi: Grūtniecība un zīdīšanas periods: nav pietiekami daudz informācijas par drošību ēšanas kāposti zāļu daudzumu grūtniecības laikā. Palieciet uz drošu pusē, un pieturēties pie parastās pārtikas summām; Kāposti ir iespējams, droši, kad uz ādas uz īsu laiku zīdīšanas periodā. Pieteikšanās kāpostu lapas uz krūtīm, lai mazinātu pietūkumu un sāpes, jo zīdīšanas šķiet drošs, kad izdarīts vairākas reizes dienā uz vienu dienu vai divas. Tomēr, ja jūs barojat bērnu ar krūti, ņemot kāposti iekšķīgi, iespējams nedrošs. Neēd kāpostus pat parastās pārtikas daudzumu. Ir daži pierādījumi, ka zīdaiņiem var attīstīties kolikas, ja viņu mātes ēst kāpostus, pat reti kā reizi nedēļā; Diabēts: Kāposti var ietekmēt cukura līmeni asinīs cilvēkiem ar cukura diabētu. Skatīties pazīmes zems cukura līmenis asinīs (hipoglikēmija) un kontrolēt cukura līmeni asinīs uzmanīgi, ja jums ir diabēts, un izmantot kāpostus; Nepietiekami aktīvu vairogdziedzeri (hipotireoze): Pastāv bažas, ka kāposti varētu darīt šis stāvoklis pasliktinās. Tas ir labākais, lai izvairītos no kāpostu, ja Jums ir nepietiekami aktīvs vairogdziedzeris; Ķirurģija: Kāposti var ietekmēt glikozes līmeni asinīs un laikā un pēc ķirurģiskām procedūrām varētu traucēt glikozes līmeņa kontroles. Pārtrauciet lietot kāposti vismaz 2 nedēļas pirms plānotā operācija.

Ķermenis sabojājas acetaminofēns (Tylenol, citi), lai atbrīvoties no tā. Kāpostus var palielināt sadalījumu acetaminofēns (Tylenol, citi). Ņemot kāposti kopā ar acetaminofēns (Tylenol, citi) varētu samazināties efektivitāte acetaminofēns (Tylenol, citi).

Daži medikamenti tiek mainīti un sadalīti pa aknām; Kāpostus var palielināt, cik ātri aknas sabojājas dažus medikamentus. Ņemot kāposti kopā ar dažiem medikamentiem, kas tiek mainīti ar aknām var samazināt efektivitāti dažu medikamentu. Pirms kāpostu runāt ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja Jūs lietojat kādas zāles, kas tiek mainīti aknās; Daži no šiem medikamentiem, kas tiek mainīti ar aknām ietver klozapīnu (Clozaril), cyclobenzaprine (Flexeril), fluvoksamīnu (Luvox), haloperidolu (Haldol), imipramīns (Tofranil), meksiletīns (Mexitil), olanzapīna (Zyprexa), pentazocīnu (Talwin) , propranololu (Inderal), takrīns (Cognex), teofilīns, zileitons (Zyflo), Zolmitriptan (Zomig), un citi.

Aknas palīdz organismam nojauktu un mainīt dažus medikamentus. Ķermenis sabojājas dažas zāles, lai atbrīvoties no tiem. Kāpostus var palielināt, cik ātri organisms noārda dažus medikamentus mainīts aknās. Ņemot kāposti kopā ar šiem medikamentiem mainījuši aknās var samazināt efektivitāti dažu medikamentu mainīt aknās; Daži no šiem medikamentiem mainījās aknās ietver acetaminofēns, atorvastatīnu (Lipitor), diazepāmu (valium), digoksīnu, entakaponu (Comtan), estrogēnu, irinotekānu (Camptosar), lamotrigīna (Lamictal), lorazepāms (Ativan), lovastatīns (Mevacor), meprobamātu, morfīns, oksazepams (Serax), un citi.

Ķermenis sabojājas oksazepams (Serax), lai atbrīvoties no tā. Kāpostus var palielināt, cik ātri ķermeņa izpaužas atbrīvoties no oksazepams (Serax). Ņemot kāposti kopā ar oksazepams (Serax) varētu samazināties efektivitāti oksazepams (Serax).

Kāposti satur lielu daudzumu vitamīnu K. K vitamīna organismā tiek izmantots, lai palīdzētu asins receklis. Varfarīnu (Coumadin) tiek izmantots, lai palēninātu asins recēšanas. Palīdzot asins receklis, kāposti var samazināt efektivitāti varfarīnu (Coumadin). Noteikti ir asinīs jāpārbauda regulāri. Jūsu varfarīnu (Coumadin) devu var būt nepieciešams mainīt.

Šādas devas ir pētīta zinātniskajā researc; Attiecināt uz SKI; Paplašinātiem un sāpīgas krūtis zīdīšanas laikā: kāpostu lapas, ir sagatavoti ar sloksņošanas uz lielo vēnu kāpostu lapas, griešanas caurumu krūtsgala, un tad skalošanas un atdzesējot lapu. Atdzesēto kāposti Lapu nēsā iekšpusē krūšturis vai kā kompresi zem vēsā dvieli, līdz kāposti lapas sasniedz ķermeņa temperatūru (aptuveni 20 minūtes). Šis process tiek atkārtots 1-4 reizes dienā 1-2 dienas.

Atsauces

Palaida garām izdevību JL. Indola-3-carbinol vēža profilaksei. Altern Med Alert 200; 3: 105-7.

Bolton-Smith C, cena RJ, Fenton ST, et al. Kompilācija pagaidu AK datubāzi par phylloquinone (vitamīns K1) saturu pārtikas produktos. Br J Nutr 200; 83: 389-99.

Bradlow HL, Michnovicz J, Telang NT, Osborne MP. Ietekme uztura indola-3-carbinol par estradiola vielmaiņu un spontānas krūts audzēju pelēm. Kancerogenitāte 199; 12: 1571-4.

Cohen, J. H., Kristal, A. R., un Stanford, J. L. Augļu un dārzeņu ieplūdes un prostatas vēža risku. J Natl.Cancer Inst. 1-5-200; 92 (1): 61-68.

Dr Hercoga phytochemical un Ethnobotanical datu bāzēm. Pieejams: http://www.ars-grin.gov/duke/.

Grubbs CJ, Steele VE, Casebolt T, et al. Chemoprevention ķīmiski inducētu krūts kanceroģenēzes ar indola-3-carbinol. Pretvēža Res 199; 15: 709-16.

Viņš YH, Friesen MD, Ruch RJ, SCHUT HA. Indol-3-carbinol kā chemopreventive aģents 2-amino-1-metil-6-fenil- [4,5-b] piridīna (PhIP) karcinoģenēzes: inhibīcija PhIP-DNS savienošanās produkta veidošanos, paātrinājumu PhIP vielmaiņu, un indukciju citohroma P450 sievietēm F344 žurkām. Food Chem Toxicol 200; 38: 15-23.

Işbir T, Yaylim es, Aydin M, et al. Ietekme Brassica oleraceae VAR capitata uz epidermālo glutationa un lipīdu peroksīdu DMBA-uzsākusi-TPA-veicina pelēm. Pretvēža Res 200; 20: 219-24.

Jain, M. G., Hislop, G. T., Howe, G. R., un Ghadirian, P. Augu pārtikas produkti, antioksidanti, un prostatas vēža risks: secinājumi no gadījumu kontroles pētījumi Kanādā. Nutr Vēzis 199; 34 (2): 173-184.

Kojima T, Tanaka T, Mori H. Chemoprevention spontānas endometrija vēža sieviešu Donryu žurkām ar uztura indola-3-carbinol. Vēzis Res 199; 54: 1446-9.

Kolonel, LN, Hankin, JH, Whittemore, AS, Wu, AH, Gallagher, RP, Wilkens, LR, Jāņa, EM, Howe, GR, Dreon, DM, West, DW, un Paffenbarger, RS, Jr Dārzeņi, augļi , pākšaugi un prostatas vēzis ir: a multietniskas gadījumu kontroles pētījums. Vēzis Epidemiol.Biomarkers Prev. 200; 9 (8): 795-804.

Larsson, S. C., Hakansson, N., Näslund, I., Bergkvist, L., un Wolk, A. Augļu un dārzeņu patēriņš attiecībā uz aizkuņģa dziedzera vēža risks: ir veikts perspektīvas pētījums. Vēzis Epidemiol biomarķieri Iepriekšējā 200; 15 (2): 301-305.

Lust KD, Brown JE, Thomas W. Mātes uzņemšana krustziežus dārzeņu un citu pārtikas produktu un kolikas simptomus tikai krūti barotam zīdainim. J Am Diēta Asoc 199; 96: 46-8.

Michnovicz JJ, Bradlow HL. Indukcija estradiola metabolisma ar uztura indola-3-carbinol cilvēkiem. J Natl Vēzis Inst 199; 82: 947-9.

Michnovicz JJ. Palielināta estrogēnu 2-hidroksilācija sievietēm aptaukošanās lieto mutvārdu indola-3-carbinol. Int J Obes Relat Metab Disord 199; 22: 227-9.

Nikodem VC, Danziger D, Gebka N, et al. Vai kāpostu lapām novērst krūts asinīm? Randomizēts, kontrolēts pētījums. Dzimšanas 199; 20: 61-4.

Pantuck EJ, Pantuck CB, Anderson KE, et al. Efekts Briseles kāposti un kāposti par narkotiku konjugācijas. Clin Pharmacol Tur 198; 35: 161-9.

Platelu, K. un Srinivasan, K. Augu pārtikas produkti, kas cukura diabēta vadība: dārzeņi kā potenciālajiem hipoglikemizējošo līdzekļu lietošanas. Nahrung 199; 41 (2): 68-74.

Roberts KL, Reiter M, Schuster D. salīdzinājums atdzesētu un istabas temperatūras kāpostu lapām ārstēšanā krūts asinīm. J Hum Lact 199; 11: 191-4.

Roberts KL, Reiter M, Schuster D. Ietekme kāpostu lapu ekstrakts par krūts uzblīšanu. J Hum Lact 199; 14: 231-6.

Roberts KL. Salīdzinot atdzesētu kāpostu lapām un atdzesētu gelpaks samazināt krūts asinīm. J Hum Lact 199; 11: 17-20.

Schuurman, A. G., Goldbohm, R. A., Dorant, E., un van den Brandt, P. A. Dārzeņu un augļu patēriņš un prostatas vēža risks: kohortas pētījums Nīderlandē. Vēzis Epidemiol.Biomarkers Prev. 199; 7 (8): 673-680.

Steinkellner, H., RABOT, S., Freywald, C., Nobis, E., Scharf, G., Chabicovsky, M., Knasmuller, S., un Kassie, F. ietekme krustziežus dārzeņu un to komponentus par narkotiku metabolisko iesaistītas bioaktivizējas DNS-reaktīvais uztura kancerogēniem enzīmi. Mutat Res 200; 480-481: 285-297.

Stoewsand GS. Bioaktīvo organosulfur phytochemicals in Brassica oleracea dārzeņos – pārskats. Food Chem Toxicol 199; 33: 537-43.

Takai, M., Suido, H., Tanaka, T., Kotani, M., Fujita, A., Takeuchi, A., Makino, T., Sumikawa, K., Origasa, H., Tsuji, K., un Nakashima, M. [ZBL holesterīna līmeni pazeminoša iedarbība jauktu zaļo dārzeņu un augļu dzēriens, kas satur brokoļi un kāposti hypercholesterolemic priekšmetos]. Rinsho Byori 200; 51 (11): 1073-1083.

ASV Lauksaimniecības departaments, Lauksaimniecības pētniecības dienests. USDA Nutrient Database par standarta atskaites, izlaidums 14. Nutrient Data laboratorija. Pieejams: http://www.nal.usda.gov/fnic/foodcomp

van Poppel G, Verhoeven DT, Verhagen H, Goldbohm RA. Kāpostu dārzeņi un vēža profilakse. Epidemioloģija un mehānismi. Adv Exp Med Biol 199; 472: 159-68.

Villeneuve, P. J., Johnson, K. C., Kreiger, N., un Mao, Y. Riska faktori prostatas vēzi: rezultāti no Kanādas Nacionālā Ciešāka Cancer uzraudzības sistēmas. Kanādas Cancer Epidemiology Reģistri Research Group. Vēzis Rada Control 199; 10 (5): 355-367.

Juaņa F, Chen DZ, Liu K, et al. Anti-estrogēnu darbība indola-3-carbinol kakla šūnās: Ietekme uz dzemdes kakla vēzi. Pretvēža Res 199; 19: 1673-1680.

Zhao H, Lin J, Grossman HB, et al. Uztura isothiocyanates, GSTM1, GSTT1, NAT2 polimorfismu un urīnpūšļa vēža risks. Int J Vēzis 200; 120: 2208-13.

Dabas Zāļu Visaptveroša Database Patērētāju versija. redzēt Dabas Zāļu visaptverošu datubāzi profesionālo versiju. ?? Terapeitiskās Research fakultāte 2009.

Ex. Žeņšeņs, C vitamīns, Depresija