karpālā kanāla sindroms, kad zvanīt ārstam

Zvaniet savam ārstam vai dodieties uz neatliekamās palīdzības numuru nekavējoties, ja Jūs novērojat pēkšņu zudumu sajūta jūsu rokas.

Termins “satvertu nervu” apraksta vienu bojājumu vai traumas nervu veidu vai komplekts nervus. Kaitējumu var izraisīt saspiešanas, sašaurinātas, vai stiepšanās. Simptomi ir tirpšana, “notirpums” vai dedzināšana un sāpes radiālus āru no cietušās jomā. Viens no visbiežāk piemēriem vienā saspiestā nerva ir sajūta, ka tā kāju vai roku “aizmigt.” Ieknieba nervus dažkārt var novest pie citiem nosacījumiem, piemēram, perifērās neiropātijas. Apmērs, piemēram, …

Jūs var ārstēt vieglas simptomus plaukstas un rokas sāpes vai nejutīgums mājās. Jūs varat mēģināt mājās attieksmi pret 1 līdz 2 nedēļas pirms zvana ārstam.

Lai pārbaudītu jūsu simptomi, jūs varat vispirms vēlas konsultēties ar ārstu, kurš nodrošina aprūpi citiem jūsu veselības nosacījumiem, īpaši nosacījumi, kas var dod ieguldījumu karpālā kanāla sindroms. (Veselības apstākļi, piemēram, reimatoīdo artrītu, hipotireoze, vai diabēts visi var izraisīt karpālā kanāla sindroms.) Vai arī, jūs varat izvēlēties, lai redzētu

Sīkāku testēšanu, skatiet

Ārstēšanai, skatiet

Ķirurģija, skatiet

Lai sagatavotu savu iecelšanu, Making lielāko daļu jūsu iecelšanu.

Ir tirpšanas, nejutīgums, vājums, vai sāpes pirkstiem vai rokas, kas tur nāk atpakaļ, vai kas nav aizgājuši prom pēc 2 nedēļām mājās ārstēšanas; Ir pakāpeniski attīstījusies maz vai nav sajūta pirkstiem vai rokas; Nevar darīt vienkāršas roku kustības, vai jūs nejauši kritums lietas; Nevar šķipsnu īkšķi un rādītājpirkstu kopā, vai jūsu šķipsniņu ir vāja; Nevar izmantot īkšķi parasti tā (mazinājusies īkšķis spēks); Darbā ir problēmas, jo sāpes pirkstiem vai rokām.

Ģimenes medicīnas ārsts; Internists; Aroda medicīna speciālists.

Ķirurgs-ortopēds (ortopēds); Neirologs; Rokas ķirurgs; Plastmasas ķirurgs; Reimatologs; Fizioterapeitu.

Ķirurgs-ortopēds; Fizisks vai darba terapeits, kas specializējas roku vai pārmērīgu traumas; Speciālists, kurš nosaka darba vietas situācijas, kas veicina atkārtotas kustības traumām (ergonomist); Rokas ķirurgs.

Ķirurgs-ortopēds; Rokas ķirurgs; Plastikas ķirurgs.