kartēšanas auglības cikls: pārraudzīt savu auglību

Kaut arī daži laimīgie cilvēki var palikt stāvoklī gandrīz tiklīdz tie sāk mēģināt, tas aizņem ilgāku laiku daudziem pāriem. Viens labs veids, kā palielināt jūsu izredzes ir diagramma savu auglību Cycl; Tādā veidā, jūs labāk saprastu, ja jums ir vislabākās izredzes kļūt grūtniece. Kā jums iet caur jūsu ciklu, ķermeņa sniedz jums visu veidu norādēm, lai norādītu, kad tas ir nonākšana ovulācijas. Jums tikai jāzina, kā meklēt tos.

Kartēšanas auglību var šķist problēmu. Protams, cilvēki ir izdevies palikt stāvoklī bez palīdzības tabulas un diagrammas, lai lielākā daļa no cilvēces vēsturē. Bet, sekojot līdzi dažas dažādas lietas katru dienu, jūs varat uzlabot izredzes grūtniecības iestāšanās. Cenas grafiks ietver

Zinot šo informāciju, var kaut ko mainīt. Lai gan vidējais pāris conceives apmēram pēc pieciem vai sešiem mēnešiem mēģina, cilvēki, kuri zina, kā noteikt, kad sievietei ovulācija un kam seksu regulāri šajā laikā palielināt savas izredzes ieņemt bērnu. Diagrammu var dot jums vairāk sazināties ar jūsu ķermeņa ritmos, un tas var būt noderīgi, lai ārsts, kurš var palīdz jums jūsu meklējumi, lai saņemtu grūtniece.

Uzraudzība sievietes bazālo ķermeņa temperatūru – vai BBT – ir bijis laiks cienījams veids kartēšanas un prognozēt ovulāciju, un tas ir palīdzējis daudzām sievietēm grūtniecību. Tomēr jaunākie pētījumi rāda, ka tas var nebūt tik efektīva kā eksperti iepriekš uzskatīts.

Pirms ovulācijas, sievietes bazālās ķermeņa temperatūra parasti ir aptuveni 97,0 līdz 97,5 grādiem pēc Fārenheita, lai gan šie skaitļi var atšķirties no cilvēka uz cilvēku. ovulācijas laikā, jūsu ķermenis izdala hormonu progesteronu, kas rada nedaudz paaugstināta temperatūra dienu vai divas pēc ovulācijas – parasti par 0,5 grādiem. Jūsu temperatūra, iespējams, palikt paaugstināts līdz nākamā cikla sākuma. Ja grūtniecība iestājas šajā ciklā, jūsu temperatūra paliks paaugstināts ārpus tā.

Desmitā daļa atšķirības grāda nav daudz, bet to skaits. Turklāt, paturiet prātā, ka temperatūra maiņa notiek pēc ovulācijas, kas nozīmē, ka tad, kad jūsu temperatūra iet uz augšu, jūs droši vien jau garām jūsu iespēja kļūt grūtniece šajā ciklā. Bet kartēšanas savu temperatūru katru dienu vairākos ciklos, jūs varat sākt redzēt modeli un jāspēj prognozēt, kad jums ir visvairāk auglīga.