Ķīniešu medicīna – topic pārskats

Ķīniešu medicīna ir medicīnas sistēma daļēji balstās uz ideju, ka enerģija, ko sauc Qi (teiksim “Chee”), plūst gar ceļiem organismā sauc par meridiāniem. Šajā pārliecības, ja plūsma Cji pa šiem meridiāniem ir bloķēts vai nelīdzsvaroti, var rasties slimības. Ķīnā, ārsti ir praktizē ķīniešu medicīna tūkstošiem gadu, un tā gūst popularitāti daudzās Rietumu valstīs.

Ar Jenn Sturial; Meditācija nav komandu sporta veids. Nav kolēģiem, lai palīdzētu mums sēdēt uz mūsu spilveniem, un ir noteikti nav finiša līnijas vai uzmundrinoša fani. Visbiežāk intensīvi vientuļnieki veikšanu, meditācija ņem mūs uz personisko, ievešana ceļojumā. Tātad, kāda ir galā ar meditācijas atkāpsies; “Mūsdienu dzīvē, ar visām tās atšķirības un uzsvaru uz intelektuālo izglītību, runā un materiālismam, tas ir reti, lai apturētu pietiekami ilgi, lai ļautu citu uzmanības padziļināt un nonākt domām,” …

Vēl viens svarīgs jēdziens ķīniešu medicīnā ir jēdziens iņ un jaņ. Šajā pieejā, visas lietas, arī ķermeņa, veido pretstati sauc iņ un jaņ. Veselības esot atkarīgs no šo spēku līdzsvaru. Ķīniešu medicīna ir vērsta uz saglabājot iņ-jaņ līdzsvaru, lai saglabātu veselību un novērst slimības.

Ķīniešu medicīna ārsti apskatīt ķermeņa, prāta un gara līdzsvaru, lai noteiktu, kā atjaunot cji, iņ-jaņ līdzsvaru un labu veselību.

Cilvēki izmanto ķīniešu zāles, lai ārstētu daudzas slimības no astmas un alerģijas vēzi un neauglību. Ķīniešu ārsti var izmantot vairāku veidu ārstēšanas atjaunot Qi līdzsvaru.

Ķīniešu medicīna terapija ietver

Akupunktūra, kas izmanto plānas metāla adatas novietotas gar ķermeņa meridiāniem; Akupresūra, kas izmanto rokas vai pirkstus piemērot tiešo spiedienu uz punktiem gar ķermeņa meridiāniem; Ķīniešu garšaugi, kombinācijas garšaugi, saknes, pulverus, vai dzīvnieku izcelsmes vielas, kas palīdz atjaunot līdzsvaru organismā; Banku likšana, kas izmanto siltā gaisa stikla burkās izveidot sūknēšanu laist ķermeņa zonām, lai palīdzētu stimulēt Qi; Diēta. Iņ un jaņ pārtikas produkti var palīdzēt atjaunot iņ-jaņ līdzsvaru organismā; Masāža (TUI na) par konkrētām ķermeņa zonām vai gar ķermeņa meridiāniem; Moxibustion, kas izmanto nelielu apsildāmu augu šķiedras (Moxa, vai ķīniešu vībotne) uz konkrētām ķermeņa zonām; Qi Gong, kas izmanto kustību, elpošanas metodes, un meditāciju.