Koenzīms Q10 (pdqто): netradicionālā un alternatīvā medicīna [] -evaluation no cam pieejām

Ir svarīgi, ka pats stingra zinātnisko novērtējumu izmanto, lai novērtētu parasto pieeju var izmantot, lai novērtētu CAM terapiju. Nacionālā vēža institūta () un Valsts Center for papildu un alternatīvo medicīnu (NCCAM) ir sponsorējot virkni klīniskos pētījumos (pētījumi) pie medicīnas centriem, lai novērtētu CAM terapiju vēža.

Šī netradicionālā un alternatīvā medicīna (CAM) informācijas kopsavilkums ir sniegts pārskats par to izmantošanu Ņūkāslas slimības vīrusa (NDV) kā ārstēšanu cilvēkiem ar vēzi. Kopsavilkumā ietver īsu vēsturi NDV pētījumu, pārskatu par laboratorijas un pētījumos ar dzīvniekiem, klīniskās izpētes rezultātiem, un iespējamās blakusparādības, NDV balstītas terapijas. Vairākas dažādas celmu NDV tiks apspriesta kopsavilkumā, ieskaitot ungāru celms MTH (vairāk nekā Cerības) -68. Informācija sniegta dažas …

Labākā lieta Series programma, kas tika uzsākta 1991. gadā, ir viens no veidiem CAM pieejas, kas tiek izmantoti praksē tiek izmeklēti. Programmu pārrauga birojā Vēža papildu un alternatīvo medicīnu (Occam). Veselības aprūpes speciālisti, kas piedāvā alternatīvu vēža terapijas iesniegt savu pacientu medicīnisko dokumentāciju un citus materiālus, lai Occam. Occam veic kritisku pārskatu par materiālu un attīsta turpmākos pētniecības stratēģijas pieejas uzskatāmi attaisnotu -initiated pētniecību.

Šī informācija tiek ražots un ar to Nationa nodrošināts; CANCE; Institūts (). Informācija šajā tēmā var būt mainījusies, jo tas bija rakstīts. Aktuālāko informāciju, sazinieties Nationa; CANCE; Institūts, izmantojot internetu tīmekļa vietnē http: /; cancer.gov vai zvaniet 1-800-4-vēzi.

 Publiskā informācija no Nacionālā vēža institūta

Kas Uzturvielu; Vai jums trūkst?