kofeīna shockers: produkti pārsteidzoši augstu kofeīna

Ikviens zina, jūs varat atrast daudz kofeīna regulāra kafijas (80-150 miligramus in a 6-unce tasi uzlietas kafijas). Bet jūs varētu būt pārsteigts, lai atrastu tik daudz (vai vairāk) kofeīns enerģijas dzērieni, sodas – pat gumijas un saldējumu.

Kafijas aromātu saldēts jogurts un saldējums ir arī aizdomas, ar jebkur no 45 līdz 85 miligramiem kofeīna vienu tasi, atkarībā no zīmola. Pat daži medikamenti ir kofeīnu: 56-120 miligramus uz standarta devu pār-the-counter pretsāpju, un līdz 200 miligramiem svara kontroles līdzekļiem, piemēram, Dexatrim.

Bet, kad es devās uz lielveikalu, lai meklēt produktus ar pārsteidzoši augstu kofeīna saturu, reāls šoks man bija, ka tik daudz enerģijas un kafijas dzērieni nav skaidri uzskaitīt savu kofeīna saturu to iepakojumu. Daži bija tas kotētas varat, bet jūs gandrīz vajadzēja palielināmo stiklu, lai atrastu to. Citi, piemēram, Starbucks Double Shot produktiem, nebija, šķiet, ir informācija par to iepakojuma vispār.

“Kofeīna saturs enerģijas dzērienu mainās pa desmitkārtīgu diapazonu, ar kādu satur ekvivalentu 14 kannas Coca-Cola, bet kofeīns summas bieži ir bez iezīmēm un maz ietver brīdinājumus par iespējamo risku veselībai no kofeīna intoksikācijas,” saka Rolands Grifitss , PhD, profesors uzvedības bioloģijas at Johns Hopkins University.

Ņemot vērā to, ko daži uzņēmumi pieprasa par kofeīnu, jūs varētu domāt, tas ir super veselīgi. Uzņēmums, kas ražo Red Bull, piemēram, apgalvo, ka kofeīns enerģijas dzēriens iedarbojas ar citiem galvenajiem sastāvdaļām, lai sniegtu ieguvumus, piemēram, palielinātu izturību, paaugstinātu koncentrāciju, un uzlabotu reakcijas ātrumu, kā arī stimulējot vielmaiņu.

Bet jūs atradīsiet arī brīdinājumus par vairākiem no šiem kofeīna piekrauta dzērieniem. Spike šāvēja kannas nest šo vēstījumu: “. Nelietot, ja jums ir jaunāki par 16 gadiem vai vecākiem cilvēkiem” Un etiķete Monster enerģijas dzērienu precizēts “Ierobežot 3 kannas dienā – Nav ieteicams bērniem, grūtniecēm vai cilvēkiem jutīgu pret kofeīnu.

Kamēr zinātnieki turpina atklāt visas priekšrocības veselības un kaitējumus kofeīna, tad Psihiatru asociācija (APA) atzīst kofeīna reibumu kā klīnisko sindromu.

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …