kognitīvās uzvedības ārstēšanas miega traucējumi

Miega traucējumi tendences

Dzīvesveida izmaiņas un kognitīvās uzvedības ārstēšanas miega problēmas var ietvert

Karen D. ” s vīrs nebija miega labi. Katru vakaru, kad viņš apmetās gultā, Karen varētu sākt krākt – skaļi un visas nakts garumā; Mans vīrs bija sūdzas gadiem par manu krākšana, un tas bija kļūst sliktāk, “saka Karen, Boston.” Pat tad, kad es devos prom ar manu meiteni, neviens negribēja dalīties istaba ar mani; Savukārt Kristas krākšana bija tur ikvienam dzirdamības robeža Awake, tas arī ietekmē savu miegu. Tik ilgi, kamēr viņa varētu atcerēties, tad Bostonian daudzskaitlīgiem cauri …

Metodes, piemēram, progresīvo muskuļu relaksāciju (PMR), dziļas elpošanas tehniku, tēlainība, un self-hipnoze var palīdzēt dažiem cilvēkiem pārvarēt miega traucējumi. PMR ietver palīdzot indivīdam secīgi saspringta un atpūsties ķermeņa galvenās muskuļu grupas, koncentrējoties uz kontrastējošas sajūtas spriedzi un atpūtai.

Kognitīvā terapija palīdz cilvēkiem ar bezmiegu identificēt un izlabot neatbilstošus domas un uzskatus, kas var veicināt bezmiegu. Kognitīvā terapija var dot cilvēkiem pienācīgu informāciju par miega normām, vecumu saistītās miega izmaiņām, saprātīgām miega mērķiem, un ietekmes snaudu un izmantošanu.

Stimulu kontrole (SC) ir prakse, kurā guļamistaba ir rezervēta miegu un seksu. SC izriet no idejas, ka bezmiegs var radīt guļamistaba apvienības nav saistīti ar šiem izmantošanas veidiem, piemēram, stresa situācijās, vai TV skatīšanās. Tāpēc guļamistaba jārezervē miega, dzimuma, un mērci tikai.

Miega ierobežojums terapija (SRT) ir balstīta uz pārliecību, ka lieko laiku gultā padara miega problēmas sliktāk. SRT sastāv ierobežot cilvēka laiku gultā tikai uz to laiku, kad viņi guļ.

Miega higiēnas attiecas uz praksi, paradumiem un vides faktori, kas ir svarīgi, lai iegūtu labu miegu. Četri svarīgi gulēt higiēnas vispārējie teritorijas ir diennakts ritms (24 stundu cikls), novecošanās, psiholoģiskajām stresa, kas izraisa mini celties (kurā smadzenes pamostas tikai dažas sekundes), un stimulējošus līdzekļus.

Relaksācijas Trainin; Kognitīvā Therap; Stimulu kontrole (SC; Miega ierobežojums terapija (SRT; Miega higiēna