kohleārie implanti un meningīts – topic pārskats

Bērni, kuriem ir auss gliemežnīcas implantu ir lielāks risks saslimt ar bakteriālo meningītu. 1 A cochlear implants ir ierīce tiek implantēts iekšējās auss, lai ārstētu smagu dzirdes zudumu, kas nav uzlabot ar dzirdes aparātiem.

Multifokāla motora neiropātija (MMN) ir slimība, kas ietekmē jūsu ķermeņa mehānisko nervus. Tie ir nervi, kas kontrolē jūsu muskuļus. Nosacījums padara to grūti viņiem nosūtīt elektrisko signālu, kas pārvietojas savu ķermeni, kas padara jūsu rokas un rokas jūtas vājš. Tie būs arī raut un krampji; MMN nav dzīvībai bīstama, un, vairumā gadījumu, ārstēšana var padarīt muskuļus stiprākus. Slimība var pasliktināties lēnām, un pēc brītiņa, jums var būt grūti laiku darot ikdienas darbus, piemēram, ierakstot …

Izmeklētāji arī meklē, vai dizains implantiem veicina attīstību meningītu.

Lai samazinātu risku iegūt meningīts, cilvēki ar kohleāro implantu vajadzētu saņemt pneimokoku vakcīnu (piemēram, pneimokoku konjugāta vakcīna (Kas ir PDF dokuments?) Vai pneimokoku polisaharīdu vakcīnu (Kas ir PDF dokuments?). 1 Arī daži cilvēki ar implantiem bija ausu infekcijām, pirms viņi attīstīja meningītu. šī iemesla dēļ speciālisti iesaka, ka cilvēki ar implantiem saņemt tūlītēju ārstēšana ar antibiotikām par ausu infekcijām.

Patoloģiski veidota iekšējo ausi; Bija iepriekšējo meningīts infekciju; Biežas ausu infekcijas; Slikti funkcionējoša imūnsistēma; Bija iepriekšējo auss vai galvas operācija.