kokaīns – topic pārskats

Kokaīns ir spēcīgs stimulants, kas tiek izmantots likumīgi kā vietējās anestēzijas dažiem acu, ausu un rīkles operācijas. Kokaīns tiek saukta arī kokss, C, sniegs, pārslu vai trieciens. Tas var saturēt citas vielas, piemēram, kukurūzas cieti, talka pūderi vai cukuru. Tas var saturēt arī citas narkotikas, piemēram, citas vietējās anestēzijas sauc prokaīnu vai stimulants, piemēram, amfetamīna.

Neliels daudzums kokaīna veikt persona justies eiforisks, enerģisks, runīgs, un garīgi brīdinājumu. Tas arī samazina apetīti un nepieciešamību pēc miega. Ja ņem liels daudzums kokaīna, augsta ir intensīvāks. Bet lielas devas var izraisīt dīvainas vai vardarbīgu uzvedību, kurā persona var būt trīce vai muskuļu twitches vai kļūt paranojas.

Pēc tam, izmantojot kokaīnu, cilvēks jūtas uzbudināms, noguris, un nomākts. To sauc par koksa crash. Ja persona veic narkotiku pie lielākas un lielākas devas (iedzeršana), tas var izraisīt pieaugošu uzbudināmība, nemiers, un paranoju, kas var izraisīt nopietnu zaudējumu saskares ar realitāti (paranoiskas psihozes).

Kokaīns ir ļoti atkarību narkotiku, un daži cilvēki viegli zaudēt kontroli pār tās izmantošanu.

Kokaīna lietošana var izraisīt nopietnas veselības problēmas, tai skaitā

Dažreiz pēkšņa nāve var rasties, pat ar pirmo kokaīna lietošana. Pēkšņa nāve no kokaīna lietošanas dēļ var rasties no sirdslēkmes vai arestu, kurā elpošana apstājas. Pēkšņa nāve ir vairāk varētu notikt, ja kokaīns tiek lietots kopā ar alkoholu.

The White kristāliska pulverveida forma var tikt sniffed caur degunu (iešņaukt), vai izšķīdina ūdenī un ņemti caur vēnā (intravenozi, vai IV). To var arī iekšķīgi vai ierīvē smaganas; Freebase forma, kas bija piemaisījumi noņemt ar šķīdinātājiem, kūpina. Plaisa ir smēķējamā, Freebase kokaīns izgatavoti no pulverveida kokaīna hidrohlorīda. To sauc arī čipsi, gabalos, vai klintis. Nosaukums plaisa radās dēļ sprēgāšana skaņu, ka tas padara, kad kūpina.

Par kokaīna iedarbība ilgst apmēram 1 līdz 2 stundas. Kokaīns var konstatēt urīna narkotiku ekrāna līdz 6 dienas pēc tā pieņemšanas.

Izmaiņas sirds ritma un sirds lēkme; Galvassāpes, krampji, un insults; Zaudējumu smaržu, pastāvīgas iesnas, deguna asiņošana, aizsmakums, un iznīcināšanu deguna atdalīšanas (deguna starpsienu), ja zāles tiek šņauca; Zarnu audu nāve; Nopietnas infekcijas, HIV, hepatītu vai alerģiskas reakcijas, kad injicē vēnā; Svara zudums un slikts uzturs no apetītes zudums.