kombinēta terapija diabēta

diabēts tendences

Ja esat bijusi diabēts uz brīdi, un ārsts saka, jums ir nepieciešams, lai pievienotu citas zāles savam plānam, jūs droši vien jautājums, kāpēc.

Dažreiz, slimo ar diabētu, var šķist pilna laika darbu – cenšas sekot līdzi visu, kas jums jādara, lai pareizi diabēta aprūpi; Diabēts ir ļoti laikietilpīga slimība vadīt labi, “saka Karmeen Kulkarni, MS, RD, CDE, un bijušais prezidents veselības aprūpes un izglītības jomā, lai Diabēta asociācijas.” Zāles, pārtika, fiziskā aktivitāte – jūs pievienot dzīvi kopumā uz šo visu attēlu, un tas beidzas ar to diezgan sarežģīts uzdevums.

Tāpat kā vairums cilvēku, jūs, iespējams, sākās, ņemot metformīnu. Tas palīdz ierobežot cukura daudzumu asinīs aknu padara.

Uz kombinēto terapiju, jūs joprojām varat lietot metformīnu, kā arī cita veida zāles. Vai arī jūs var pieņemt atšķirīgu kombināciju medikamentiem.

Ikvienam ir atšķirīgs. Nav viens izmērs der visiem pieeju. Jūsu ārsts apsvērs to, kas jums nepieciešams.

Tā varētu būt, ka kaut kādu iemeslu dēļ, jūsu ilgu laiku zāles nedarbojas, piemēram, to izmanto, lai. Vai varbūt jūs esat bijusi blakusparādības no medikamentiem. Lēmums pievienotu citu narkotikas varētu būt tāpēc, ka jūs varētu gūt labumu, izmantojot vairāk nekā vienu pieeju pieradināt cukura līmeni asinīs.

Dažas zāles ātri aizkuņģa dziedzerim, lai padarītu vairāk insulīna. Citi palīdzēs uzturēt dabisku ķīmiskās sauc GLP-1 jūsu organismā, kas palīdz samazināt cukura līmeni asinīs. Ir arī zāles, kas palīdz jūsu muskuļu un tauku labāk izmantot glikozes vai novērstu lielas tapas cukura līmeni asinīs pēc ēšanas, vai palīdzēs jūsu holesterīna līmeni. Un daži tabletes satur divas zāles, tāpēc jums nav ņemt tos atsevišķi.

Tā kā ir tik daudz iespējas, jūs varat būt par citu kombināciju, nevis kādam citam ar diabētu.

Ikvienam ir atšķirīgs. Tas var aizņemt kādu izmēģinājumu un kļūdu, lai atrastu Combo, kas ir piemērots Jums labāko.

Lai pārliecinātos, ka jūsu kombinācija terapija ir uz pareizā ceļa, strādāt ar savu ārstu, lai noskatītos savu cukura līmeni asinīs. Stāstīt par kādi jautājumi vai problēmas, jums ir.

Atcerieties, ka zāles ir tikai daļa no jūsu diabēta aprūpi. Jums jāturpina koncentrēties uz pārtiku un fiziskās aktivitātes, lai palīdzētu pārvaldīt savu cukura līmeni asinīs un visa tava organisma veselību.

Jūsu ārsts vai diabēta pedagogs var pateikt, cik jūsu jaunā recepte būs iederas jūsu diabēta kopšanas rutīnas, piemēram, cik bieži jūs ņemt to, un iespējamām blakusparādībām.

Ja jums kādreiz ir jautājumi par kādas zāles – piemēram, cik bieži ņemt to, cik daudz jums ir nepieciešams, vai arī, kā to pieņemt – jautājiet savam ārstam, farmaceitam vai citu veselības aprūpes speciālistu. Tie būs pārliecinieties, ka jūs saņemsiet atbildes uz jums.

AVOTI

News release, FDA.

AACE / ACE glikēmijas kontroles algoritms, Endokrinoloģija Practice, septembris / oktobris 2009.

Diabēta asociācija.

Daniel Einhorns, MD, medicīnas direktors, Scripps Whittier diabēts institūts, La Jolla, CA.

Eleftheria Maratos-Lidotājs, MD, profesors medicīnā, Beth Israel Deaconess Medical Center, Boston.

Pratley, R. International Journal of Clinical Practice, 2011. gada aprīlis.

Diabetes Association: “Vai Diabēts tabletes man palīdzēt?” Un “Kādas ir manas iespējas.”