komunikācija vēža aprūpē (pdqâ®): atbalstoša aprūpe [] -The loma ģimenes aprūpētājiem

Ģimenes aprūpētāji ir partneri komunikācijā.

Šī netradicionālā un alternatīvā medicīna (CAM) informācijas kopsavilkums ir sniegts pārskats par to izmantošanu 714-X par attieksmi pret cilvēkiem ar vēzi. Kopsavilkumā ietver īsu vēsturi attīstību 714-X, pārskatot laboratorijas, dzīvnieku, un klīnisko pētījumu, un iespējamās blakusparādības 714-X lietošanas; Šis kopsavilkums ir šādi galvenie informācijas sniegšana; Galvenā sastāvdaļa 714-X ir atvasināts no kampara ķīmiskā reakcijā ar amonjaka un nātrija hlorīdu; Tiek apgalvots, ka …

Komunikācija ar ārstu palīdz aprūpētājiem, kā arī pacientus.

Paziņojumā, kas ietver pacientu un ģimeni sauc ģimeni vērstu komunikāciju. Ģimenes centrētu saziņa ar ārstu palīdz ģimene izprast savu lomu caregiving. Ģimenes aprūpētāji, kuri saņem konkrētu un praktisku virzību no veselības aprūpes komandu ir vairāk pārliecināti par sniedzot aprūpi. Kad aprūpētāji saņem šo palīdzību, viņi var sniegt pacientam labāku aprūpi.

Valoda un kultūra var ietekmēt komunikāciju.

Paziņojums var būt grūtāk, ja ārsts nerunā tajā pašā valodā kā pacientam un ģimenes, vai arī ja pastāv kultūras atšķirības. Katrs pacients ar vēzi, ir tiesības saņemt skaidru informāciju par diagnostikas un ārstēšanas, lai viņš vai viņa var pilnībā piedalīties lēmumu pieņemšanā. Lielākā daļa medicīnas centri ir apmācīti tulki vai ir citi veidi, kā palīdzēt ar valodas atšķirībām.

Ja kultūras uzskati ietekmēs lēmumus par ārstēšanu un aprūpi, veselības aprūpes komanda būtu teicis par šiem uzskatiem. Piemēram, kopīga Rietumu pārliecība ir, ka informēts pacients pieņemt galīgo lēmumu par vēža aprūpi.

Var būt problēmas ar komunikāciju.

Ir daudzas lietas, kas var bloķēt sakarus starp pacientu un ārstu. Tas var notikt, ja

Ģimenes aprūpētāji dažreiz var palīdzēt, kad komunikācijas problēmas nāk uz augšu.

Sīkāku informāciju skatīt PDQ kopsavilkumu ģimenes aprūpētāji vēža.

Šī informācija tiek ražots un ar to Nationa nodrošināts; CANCE; Institūts (). Informācija šajā tēmā var būt mainījusies, jo tas bija rakstīts. Aktuālāko informāciju, sazinieties Nationa; CANCE; Institūts, izmantojot internetu tīmekļa vietnē http: /; cancer.gov vai zvaniet 1-800-4-vēzi.

 Publiskā informācija no Nacionālā vēža institūta