kontrakcijas stresa tests

Kontrakcijas stresa tests pārbauda, ​​vai Jūsu nedzimušajam bērnam (auglis) samazināto skābekļa līmeni, kas parasti rodas kontrakcijas laikā, kad jūs atrodaties dzemdību laikā paliks veseli. Šis tests ietver ārējo augļa sirdsdarbības uzraudzību. Pārbaude tiek veikta, ja jums ir 34 vai vairāk nedēļas grūtniecība.

Par kontrakcijas stresa testa hormons oksitocīns ir dota jums vēnā (intravenozi, vai IV) radīt darba kontrakcijas. Jūs varat arī masāža jūsu sprauslas. Tas stāsta ķermeņa atbrīvot oksitocīns. Ja jūsu bērna sirdsdarbība palēninās (samazina ātrumu) noteiktā modelis pēc kontrakcijas, nevis paātrināt (paātrināt), Jūsu bērnam var būt problēmas ar stresa normālu darbu.

Kontrakcijas stresa tests parasti tiek darīts, ja Jums ir patoloģiska nonstress testu vai biofizikālo profilu. Biofizikālo profilu izmanto ultraskaņu ar nonstress testa laikā, lai noteiktu virkni fizikālo īpašību Jūsu bērnam. Jums var būt vairāk nekā viens kontrakcijas stresa testu grūtniecības laikā.

Daži ārsti var darīt biofizikālo profilu vai Doplera ultraskaņas testu vietā ir kontrakcijas stresa testu.

Ja jūsu bērnam būs palikt veseliem samazināto skābekļa līmeni, kas parasti rodas kontrakcijas dzemdību laikā laikā laikā; Ja placenta ir veselīga un var atbalstīt savu bērnu.

Kontrakcijas stresa tests tiek veikts, lai pārbaudītu

Kontrakcijas stresa testu var izdarīt, ja rodas no nonstress tests vai biofiziskā profils nav normas robežās.

Jūs var lūgt ne ēst vai dzert 4 līdz 8 stundas pirms testa. Iztukšot urīnpūsli pirms testa.

Ja jūs smēķējat, stop 2 stundas pirms testa, jo smēķēšana var samazināt Jūsu mazuļa aktivitātes un sirdsdarbību.

Jums tiks lūgts parakstīt piekrišanas veidlapu, kas saka jūs saprotat riskus testa un piekrīt to izdarīt.

Konsultējieties ar savu ārstu par jebkurām problēmām, kas jums ir par nepieciešamību testa, riskiem, kā tas tiks darīts, vai ko rezultāti nozīmēs. Lai palīdzētu jums saprast, cik svarīgi šajā testā, aizpildiet medicīniskās pārbaudes informācijas veidlapu (Kas ir PDF dokuments?).

Padomi grēmas Relie; Veselīga Diapering: Pamata; Zobu vizītes grūtniecēm

Receptes mīnus Heartbur; Aizsargājiet savu ģimeni no dīgļi; Apgrūtināts ar nesaturēšanas?