konversijas traucējumi (funkcionālā neiroloģiski simptoms traucējumi) guide – cēloņi, simptomi un ārstēšanas iespējām

Kas tas ir?

Konversija traucējums, ko sauc arī traucējumi “Funkcionālā Neiroloģiski Pazīme traucējumi” ir salīdzinoši reti garīgi traucējumi. Parasti persona ir fiziskie simptomi, ka veselības stāvoklis, fiziskā pārbaude vai pārbaude var izskaidrot .; Persona nav “faking.” Simptomi neparādās būt zem cilvēka apziņas kontroli, un tie var radīt ievērojamu stresu. Piemēri simptomi ir muskuļu kontrole, aklumu, kurlumu, krampji vai pat acīmredzamo zudumu bezsamaņa .; Termins “funkcionālā” attiecas uz patoloģisku darbībai centrālās nervu sistēmas .; Termins “pārveidošana” nāk no domas, ka psiholoģiskās ciešanas tiek pārvērsta fizisko simptoms. Cēlonis nav zināms .; Ilgi stāvošas teorija ir, ka cilvēks ar konversijas traucējumiem ir bloķēt avotu ciešanas – vai tas būtu konflikts vai stress – jo tas ir pārāk nepieņemami, lai persona varētu palikt informēti par to. Tomēr ir maz formālu pierādījumu, lai atbalstītu šo teoriju .; No šīs slimības simptomi bieži vien ir saistītas muskuļu kontroli. Bet tur parasti nav anomālija mehānisko sistēmu smadzenēs vai citiem nervus visā ķermenī. Tomēr pacientiem, šķiet izjust zudumu mehānisko kontroli. Pētījumi liecina, ka dažas no šīm personām ir novirzes smadzeņu daļas, kas reģistru un regulēt emocijas, un mijiedarboties ar galveno motora tīklā .; Konversija slimība ir biežāk sievietēm nekā vīriešiem. Tas notiek visbiežāk starp pusaudža un pusmūžam. Lai gan salīdzinoši reti vispārējā populācijā, pārveides simptomi var atrast līdz pat 14% pacientu vispārējās slimnīcās. Dažās vērtējumus, viņi veidoja aptuveni 30% no simptomu vidū neiroloģisko ambulatori .; Nozīmīga daļa cilvēku ar konversijas traucējumi ir cita psihiatrisko problēmu, piemēram, ģeneralizētas trauksmes, obsesīvi-kompulsīvi traucējumi vai kāda veida depresija. Tur, iespējams, ir nesen stress vai trauma. Cilvēki ar traucējumiem arī ziņot augstāks nekā vidējais biežums emocionālas vai fiziskas vardarbības bērnībā .; simptomi; Konversija traucējums ir raksturīgs ar vienu vai vairākiem simptomiem, kas liecina par neiroloģisku stāvoklī. Piemēri; Slikta koordinācija vai bilances; Patoloģiskas kustības; Paralīze vai vājums; Grūtības runāšana vai rīšana; Urīna aizturi; Zaudējums touch vai sāpju sajūtu; Aklums vai citi redzes simptomi; kurlums; Lēkmes, konvulsijas vai “uzbrukumi

simptomi

Konversija traucējums ir raksturīgs ar vienu vai vairākiem simptomiem, kas liecina par neiroloģisku stāvoklī. Piemēri; Slikta koordinācija vai bilances; Patoloģiskas kustības; Paralīze vai vājums; Grūtības runāšana vai rīšana; Urīna aizturi; Zaudējums touch vai sāpju sajūtu; Aklums vai citi redzes simptomi; kurlums; Lēkmes, konvulsijas vai “uzbrukumi

diagnoze

Ārsts vai garīgās veselības aprūpes speciālists var veikt diagnozi konversijas traucējumi, pamatojoties uz personas veselības vēsturi un neiroloģisku izmeklēšanu.

Cik ilgi tas notiek?

No konversijas traucējumu simptomi parasti nav ilgi. Parasti, jo ātrāk simptomi sāk, jo ātrāk viņi iet prom. Ja simptomi radās, reaģējot uz skaidri definētu stresa, simptomi var ilgt tikai neilgu laiku.

Kā novērst šo veselības stāvokli

Nav zināms veids, kā novērst šo traucējumu.

Kā, lai ārstētu šo veselības stāvokli

Nav viena labākā ārstēšana konversijas traucējumi. Ārsts, iespējams, ir atbalstoša un pārliecinoši un pielāgos apstrādes mērķus konkrētajai situācijai.

Kad apmeklēt ārstu

Personai būtu jāizvērtē, cik drīz vien fiziskie simptomi parādās. Ja persona ir vienaldzīgs pret simptomiem, atbalstošu ģimenes loceklis vai draugs var būt nepieciešams, lai vadītu personu ārstēties.

prognoze

Par konversijas traucējumi perspektīvas atšķiras. Tas ir atkarīgs no rakstura stresa un uz simptomiem.