konversijas traucējumi slimība

Konversijas traucējumi, ko sauc arī funkcionāls neiroloģiski simptoms traucējumi, ir stāvoklis, kurā jums parādīt psiholoģisko stresu fiziskās veidos. Nosacījums bija tik nosaukts, lai aprakstītu veselības problēmu, kas sākas kā garīgu vai emocionālu krīzi – biedējošu vai stresa incidents kādu – un pārvērš to fizisku problēmu.

Piemēram, konversijas traucējumi, jūsu kāja var kļūt paralizēts pēc krist no zirga, pat ja jums nav fiziski ievainoti. Konversijas traucējumi pazīmes un simptomi parādās bez atbilstošās fiziskās cēloni, un jūs nevarat kontrolēt tos.

simptomi

Pazīmes un simptomi konversijas traucējumi parasti ietekmē jūsu kustību vai jūsu sajūtas, piemēram, spēja staigāt, norīt, redzēt vai dzirdēt. Konversijas traucējumi simptomi var mainīties smaguma un var nākt un iet, vai būs noturīgas. Iznākums var būt labāks jaunākiem bērniem, nekā pusaudžiem un pieaugušajiem. Pēc dažu ekspertu, lielākā daļa cilvēku iegūt labāku ar tūlītēju un pareizu pārvaldību.

Vājums vai paralīze; Nenormāla kustība, piemēram, trīce vai apgrūtināta staigāšana; Loss līdzsvara; Rīšanas vai “vienreizēju rīklē; krampji vai konvulsijas, epizode reakcijas trūkums

Konversijas traucējumi simptomi var parādīties pēkšņi pēc saspringta notikuma vai traumas, vai fiziska vai psiholoģiska. Pazīmes un simptomi, kas ietekmē kustību funkcijas var ietvert

Pazīmes un simptomi, kas ietekmē sajūtas var ietvert

Tas ir labākais, lai meklēt medicīnisko palīdzību, tiklīdz jūs pamanāt pazīmes un simptomi, kas varētu būt izraisījusi konversijas traucējumi. Ja pamatcēlonis ir kaut kas fizisks, ātra diagnostika un ārstēšana var būt svarīgi. Ja diagnoze ir konversijas traucējumi, tad psiholoģiskā palīdzība var uzlabot simptomus un novērstu turpmākās epizodes.

Nejutīgums vai touch sajūta zaudējums; Runas problēmas, piemēram, nespēja runāt vai neskaidra runa; Redzes problēmas, piemēram, redzes dubultošanās vai aklumu; Dzirdes problēmas vai kurlums

Epizodes konversijas traucējumi ir gandrīz vienmēr izraisa stresu notikums, emocionālu konfliktu vai citu garīgās veselības traucējumi, piemēram, depresija.

Nesen nozīmīgs stress vai emocionāla trauma; Ir sievietes – sievietes ir daudz lielāka iespēja saslimt ar konversijas traucējumi; Ņemot garīgās veselības stāvokli, piemēram, garastāvokļa vai trauksme, disociatīvs traucējumi vai konkrētām personības traucējumiem; Ņemot neiroloģiska slimība, kas izraisa līdzīgus simptomus, piemēram, epilepsija; Ņemot ģimenes locekli ar konversijas traucējumi; Vēsture fiziskas vai seksuālas vardarbības un nevērības bērnībā

cēloņi

Precīzs iemesls konversijas traucējumi ir zināms, bet daļa no smadzeņu, kas kontrolē jūsu muskuļi un sajūtas var būt iesaistīti. Tas var būt smadzeņu veids, nekavējoties reaģēt uz kaut ko, kas šķiet kā draudu.

Konversijas traucējumi riska faktori ietver

Dažos gadījumos, īpaši, ja to neārstē pietiekami drīz, konversijas traucējumi simptomi var izraisīt būtisku invaliditātes, līdzīgi, ka izraisa veselības stāvokli.

Jūs varētu sākt, neredzot jūsu primārās aprūpes ārstu. Ja ārsts nevar noteikt diagnozi, jūs var nodot pie neirologa vai psihiatra. Dažos gadījumos, ir nepieciešami gan neirologs un psihiatrs, lai izslēgtu pamatā neiroloģisko stāvokli un lai pārliecinātos, ka tas ir konversijas traucējumi vai cits psiholoģiskais stāvoklis.

Lai sagatavotu savu iecelšanu, lai sarakstu

Riska faktori

Veikt ģimenes loceklim vai draugam pa, ja iespējams. Kāds, kas pavada jūs varat atcerēties kaut ko, ka jūs nokavēju vai aizmirsu.

Kādi simptomi jūs piedzīvo, tostarp tām, kas var šķist saistīts ar iemeslu jūsu iecelšanu; Key personisko, ģimenes un sociālo informāciju, tostarp jebkādu būtisku uzsver vai pēdējos dzīves pārmaiņām; Visas zāles, vitamīni vai citas piedevas jūs lietojat

komplikācijas

Sagatavot jautājumu sarakstu pirms laika, lai lielāko daļu sava laika kopā. Daži pamatjautājumi, lai vaicājiet ārstam ir

Kas varētu izraisīt mana simptomi vai stāvoklis ?; Vai ir citi iespējamie iemesli ?; Kāda veida testu man vajag ?; Kāda attieksme pieeja jūs ieteiktu ?; Ja man ir nepieciešams lietot medikamentus, kādi ir galvenie blakusparādības ?; Vai pastāv vispārējs alternatīvu zāles jūs izrakstīšanas ?; Cik ilgi man jāārstē ?; Ko es varu darīt, lai mazinātu risku, ka manu simptomi atkārtojas ?; Ja es pie speciālista? Vai mana apdrošināšanas segumu, kas ?; Vai ir kādas brošūras vai citu iespieddarbu, ka es varētu būt? Kādas mājas lapas jūs ieteiktu?

Nevilcinieties jautājiet savam ārstam jautājumus laikā jūsu iecelšanu.

Kādi ir jūsu simptomi ?; Kad jūs pirmo ievērojat šos simptomus ?; Kā ir Jūsu simptomi laika gaitā mainījusies ?; Cik smaga ir jūsu simptomi ?; Ko jūs domājat, ka var izraisīt jūsu simptomi ?; Vai jūs nesen piedzīvoja ievērojamu stress vai trauma ?; Vai jums ir diagnosticēta ar citiem veselības traucējumiem vai garīgās veselības problēmām ?; Vai kāds no Jūsu tuviem radiniekiem ir diagnosticēta ar garīgās veselības problēmām ?; Vai Jūs lietojat alkoholu vai atpūtas narkotikas? Cik bieži?; Ko jūs domājat, ka jūs varat darīt, lai sevi šajā situācijā?

Gatavošanās Jūsu iecelšanu

Veikt lielāko daļu sava laika, ir gatavi atbildēt uz jautājumiem, ārsts var lūgt, piemēram,

Ir diagnosticēta ar konversijas traucējumi, jums ir jāatbilst simptoms kritērijiem diagnostikas un statistikas rokasgrāmatas psihisko traucējumu (DSM). Šī rokasgrāmata, ko Amerikas Psihiatru asociācija publicēts, izmanto garīgās veselības pakalpojumu sniedzēju, lai diagnosticētu garīgās nosacījumus un apdrošināšanas uzņēmumiem, lai atlīdzinātu par ārstēšanu.

Jums ir jābūt viens vai vairāki simptomi jūs nevarat kontrolēt, kas ietekmē ķermeņa kustības vai sajūtas, ko nevar izskaidrot ar neiroloģiskām vai citu veselības stāvokli .; Jūsu simptomi var būt saistīti ar stresu notikums vai traumas, vai nu fizisku vai psiholoģisku, pat ja tas ne vienmēr var būt gadījums .; Tu neesi ražo simptomus uz mērķi vai iegūt kādu paredzēto labumu no simptomiem .; Jūsu simptomi nav pilnībā izskaidrot ar vispārēju medicīnisko stāvokli, narkotiku lietošanu vai kulturāli pieņemts uzvedību, piemēram, pieredzi reliģisku rituālu .; Jūsu simptomi ir radīt ievērojamu stresu vai grūtības sociālajā, darba vai citus iestatījumus .; Jūsu simptomi nav labāk veidoja cita garīgās veselības problēmas. Šajā gadījumā, psiholoģiskie testi būtu jāpieprasa ar garīgās veselības speciālista.

Ir diagnosticēta ar konversijas traucējumi

Vienkārši testi. Šie testi neprasa speciālu aprīkojumu un ir ātri un nesāpīgi. Piemēram, ārsts pārbauda parastos refleksus, lai palīdzētu izslēgt fizisku iemeslu jūsu pazīmes un simptomi .; X-stari vai citas attēlveidošanas testi. Šie testi var palīdzēt ārsts apliecina, ka simptomi nav izraisījis kaitējumu vai neiroloģisku vai citus fiziskus apstākļus, kas varētu izraisīt līdzīgus simptomus .; Elektroencefalogrāfija (EEG) scan. EEG var palīdzēt izslēgt neiroloģiski cēloni krampju simptomu. Šis tests ir nesāpīga procedūra, lai atklātu elektrisko aktivitāti jūsu smadzenēs. To izmanto, lai pārbaudītu epilepsiju un citus smadzeņu traucējumi.

Nav standarta testi, lai pārbaudītu, konversijas traucējumi. Testos būs atkarīgs, kāda veida pazīmēm un simptomiem, Jums ir – galvenais mērķis ir, lai izslēgtu jebkādu medicīnisku vai neiroloģisko slimību. Testi var ietvert

Diagnozi var būt sarežģīta, jo ārsts jāizslēdz veselības stāvokli ar fizisku iemeslu. Konversijas traucējumi var imitēt vairākas citas veselības problēmas, piemēram,

Myasthenia gravis – ir muskuļu vājums traucējumi; Guillain-Barre sindroms – neparasts traucējumi, kurā Jūsu organisma imūnā sistēma uzbrūk jūsu nervus; Neiroloģiski traucējumi – piemēram, Parkinsona slimību un epilepsija; Stroke; lupus; Muguras smadzeņu trauma; HIV / AIDS

Testi un diagnostika

Daudziem cilvēkiem, simptomi konversijas traucējumi labāk bez ārstēšanas, jo īpaši pēc tam, kad pārapdrošināšanas no ārsta, ka simptomi nav ko izraisa nopietnu pamatā problēma, un pēc nodošanas garīgās veselības aprūpes speciālists.

Konsultēšana (psihoterapija). Redzot psihologu vai profesionālu konsultantu, var palīdzēt ārstēt simptomus konversijas traucējumi un novērstu tā nāk atpakaļ. Tas var būt īpaši noderīgi, ja jums ir arī trauksme, depresija vai citiem garīgās veselības problēmas .; Fizioterapija. Darbs ar fizisku terapeits var novērst komplikācijas dažu simptomu konversijas traucējumi. Piemēram, regulāra pārvietošanās rokās vai kājās, var atvairīt muskuļu sasprindzinājums un vājums, ja jums ir paralīze vai mobilitātes zaudējumus .; Apstrādājot saistīto stresu un citus nosacījumus. Konversijas traucējumi var uzlabot, ja jūs saņemsiet ārstēšanu stress, trauksme vai cita pamata problēma. Jūsu ārsts var izrakstīt prettrauksmes zāles, antidepresantus vai citas narkotikas, kas ir daļa no jūsu ārstēšanas plānu, atkarībā no jūsu atsevišķiem veselības profilā .; Transcranial magnētiskā stimulācija. Daži ziņojumi liecina, ka cilvēki ar konversijas traucējumiem var gūt labumu no šāda veida ārstēšana, kas ietver aizraujošu smadzeņu darbību, izmantojot vājus elektrisko strāvu, kas teica mainīt smadzeņu bioķīmija. Tomēr šī pieeja joprojām ir agrīnā stadijā par tās izmantošanu par konversijas traucējumi vadību.

Jūs varat gūt labumu no ārstēšanas, ja jums ir konversijas traucējumi pazīmes un simptomi, kas ievelkas vai glabāt nāk atpakaļ, jums ir smagi simptomi, vai arī jums ir citas garīgās vai fiziskās veselības nosacījumiem. Ārstēšana būs atkarīgs no jūsu īpašajām pazīmēm un simptomiem, un var ietvert

Konversija traucējumi parasti izraisa reakciju uz kādu stresa vai traumas. Stresa mazināšanas pasākumi, piemēram, meditāciju un jogu var palīdzēt samazināt reakcijas uz notikumiem, ka ātra simptomi konversijas traucējumi. Tomēr kopumā, labākais veids, kā to novērst, ir censties un uzturēt labu dzīves kvalitāti, stabilu ģimenes vidi, sociālo kontaktu un darba un privātās dzīves līdzsvaru.

Apstrāde un narkotikas

Ja jums ir citas garīgās veselības nosacījumiem, pārliecinieties, ka jūs saņemat pareizo ārstēšanu. Ārstēšana var ietvert konsultācijas un medikamentus.

profilakse

1

Uzziniet vairāk par reklāmguvumu traucējumi

Vairāk par Conversion traucējumiem

)