kopēji jautājumi, ja jūs neesat pārliecināts, vai jums ir dzimumorgānu herpes

Dzimumorgānu herpes var būt mulsinoša slimība. Simptomi var izskatīties citiem nosacījumiem, vai arī var būt bez simptomiem vispār. Kā jūs varat pateikt, ja jums ir tā? Šie jautājumi un atbildes palīdzēs.

Ja vien neviens nekad noskūpstīja jums, un, ja jūs nekad nav bijis sekss, tas ir iespējams, ka jūs esat palielinājies herpes vīrusu.

Perorālie herpes, parasti, ko izraisa herpes simplex vīrusu 1. tipa (HSV-1), parādās kā aukstumpumpas vai drudzis blisteros pa muti. Pat gadījuma rauj uz lūpām no kāds ar auksti pušums var jums vīrusu. Tieši tāpēc tas ir tik bieži: Tik daudz kā 50% līdz 80% pieaugušo ASV ir mutvārdu herpes.

Dzimumorgānu herpes, visbiežāk izraisa herpes vīruss otrā tipa (HSV-2), ir mazāk izplatīta, taču daudz cilvēku vēl joprojām ir tā. Aptuveni viens no pieciem ASV pieaugušajiem ir dzimumorgānu herpes. Bet līdz 90% no tiem, kam tas nezina, viņi ir inficēti. Jūs varētu būt viens no tiem.

Bieži vien ir grūti pateikt, ko meklē. Mācību grāmata simptoms dzimumorgānu herpes ir klastera mazo šķidrumu pildītu blisteros, kas pārkāpj, veidojot sāpīgas čūlas, kas garoza un dziedēt vairākas dienas laikā. Skartās teritorijas ietver dzimumlocekļa, sēkliniekos, maksts, vulvas, urīnizvadkanāla, tūpļa, ciskas un sēžamvieta.

Bet daudzi cilvēki nesaņem šīs čūlas. Daži cilvēki nav simptomu vispār, bet citi parādās simptomi, kas var viegli sajaukt ar žiletes apdegums, Pimples, bug kodumi, Jock nieze, hemoroīdi, kas ieaugušu mati, vai maksts rauga infekcija.

Pēc tam, kad jūs esat inficēts, simptomi izzūd, bet var uzliesmot no laika uz laiku. Par laimi, pirmais uzliesmojums parasti ir vissliktākā. Un daži cilvēki var būt tikai viens vai divi uzliesmojumi mūžā.

Jā. Ārsts var veikt paraugu no to, kas šķiet ir herpes sāpīgs un nosūtīt to uz lab, kas jāpārbauda. Jūs varat arī asins analīzes. Asins tests izskatās antivielas pret vīrusu, ka Jūsu imūnsistēma būtu veikts, kad bija inficēti. HSV-2 gandrīz vienmēr inficē dzimumorgānus, tāpēc, ja antivielas pret HSV-2 tiek atklāti asinīs, jūs, iespējams, ir dzimumorgānu herpes.

Asins analīzes, kas parāda antivielas pret HSV-1 nozīmē, ka jūs varētu būt dzimumorgānu vai mutvārdu herpes. Tas ir tāpēc, ka mutvārdu herpes, parasti izraisa HSV-1, var izplatīties uz dzimumorgāniem orālā seksa laikā.