kopīgs epilepsija cēloņi un krampji palaide

Epilepsija ir vispārīgs termins tendence ir krampji. Epilepsija parasti diagnosticē tikai pēc tam, kad persona ir bijusi vairāk nekā vienu konfiskāciju.

importan; Ir iespējams, ka galvenais nosaukums ziņojums glikoze Transporter 1. tipa Trūkumu sindroms nav vārdu jūs gaidīts. Lūdzu, pārbaudiet sinonīmus uzskaitīti, lai atrastu citu vārdu (-s) un traucējumi apakšnodaļas (-us), uz ko attiecas šis ziņojums.

Aizturēšanu notiek, kad pārsprāgt elektrisko impulsu smadzenēs aizbēgt viņu normas robežās. Viņi izplatījās uz kaimiņu teritorijām un izveidot nekontrolētu vētra elektrisko aktivitāti. Elektriskie impulsi var pārnest uz muskuļiem, izraisot twitches vai krampji.

Ir aptuveni 180,000 jauni saslimšanas gadījumi ar epilepsiju katru gadu. Par 30% notiek bērniem. Bērni un gados vecākiem pieaugušajiem ir tie visbiežāk skar.

Ir skaidrs iemesls epilepsijas tikai mazākumā gadījumu. Raksturīgi, ka zināmi cēloņi arestu ietvert kādu kaitējumu smadzenēm. Daži no galvenajiem iemesliem epilepsijas ietvert

Līdz pat 70% no visiem lietas epilepsijas pieaugušajiem un bērniem, nav iemesls var atklāt.

Lai gan cēloņus epilepsiju parasti nav zināms, daži faktori, kā zināms, provocēt krampjus cilvēkiem ar epilepsiju. Novērstu šos izraisa var palīdzēt izvairīties no krampjiem un dzīvot labāk ar epilepsiju

Apmēram viens no katriem diviem sievietēm ar epilepsiju, krampji mēdz rasties vairāk ap laiku menstruācijas. Mainot vai pievienojot dažas narkotikas pirms menstruācijas var palīdzēt.

Krampji Suņi un citi veidi Mājdzīvnieki uzlabot veselību

AVOTI

Epilepsija: “Kas izraisa Epilepsija?”

Epilepsija Foundation: “Rada”.