koronārā sirds slimība: angioplastijas vai apvedceļš operācija?

sirds katetrizācijas laikā, Jūsu ārsts pārbaudīs attēlus iekšpusē jūsu koronāro artēriju. Ja plāksnes šajās artērijās (koronāro artēriju slimība) ir radījis jomas sašaurinājums, jums var būt nepieciešama ārstēšana. Ārstēšanas iespējas ir atkarīgas no dažādiem faktoriem, tai skaitā

Dažiem cilvēkiem, zāles un dzīvesveida izmaiņas var būt apstrādes izvēle.

Citos gadījumos, angioplastija – pazīstams arī kā perkutānas koronāras intervences – var ieteikt, lai atvērtu aizsērējusi artērijās. Angioplastija jo īpaši var būt ieteicams, ja Jums ir diskomforts krūtīs (stenokardija) dēļ samazināta asins plūsma, kas nav reaģējuši uz medikamentiem un dzīvesveida izmaiņām.

angioplastijas laikā, ārsts ievieto niecīga balonu vietā blokādes un paplašina to paplašināt sašaurināts artēriju. Ārsts tad var implants mazu metāla spole (stenta) ir aizsērējusi artērijas, lai saglabātu sirds atvērts un samazinātu risku, ka tā sałaurināja vēlreiz. Tas ir iespējams, jums var pat būt angioplastija jūsu sirds katetrizācijas laikā, ja ārsts uzskata, ka ir vispiemērotākā ārstēšanas iespēja jums.

Ja jūsu artērijas ir sašaurinātas vai bloķētas vairākās jomās, vai jūsu kreisās galvenās koronārās artērijas ir sašaurinātas, ārsts var ieteikt koronārās artērijas operācija. Daži pētījumi liecina, koronārās šuntēšanas operācija var būt arī atbilstošu ārstēšanu, ja jums ir vairāki bloķētas vai sašaurinātos artērijas un diabētu.

apvedceļa operācijas laikā, ķirurgi veikt sekciju veselīgu asinsvadu – bieži vien no iekšpuses krūškurvja sienas vai apakšstilba – un pievienojiet to virs un zem bloķētas artērijas. Tas ļauj asinis apiet bloķēts teritoriju un plūsmu uz sirds muskuli.

ar

apmeklējiet savu ārstu