kortikosteroīdu (oftalmoloģijas maršruts) apraksts un zīmolu

Oftalmoloģijas kortikosteroīdi (kortizona līdzīgas zāles), tiek izmantoti, lai novērstu neatgriezenisku bojājumu acs, kas var rasties ar noteiktu acu problēmas. Tās arī nodrošina atbrīvojumu no apsārtums, kairinājums, un citu diskomfortu.

Kortikosteroīdus izmantošanai acī ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Kanādas Brand Name

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medikamentiem šai grupai vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pārtikai, krāsvielas, konservantus, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Bērniem līdz 2 gadu vecumam var būt īpaši jutīgi pret sekām oftalmoloģijas kortikosteroīdus. Tas var palielināt izredzes blakusparādības. Ja šis zāles ir pasūtīts mazs bērns, jums vajadzētu apspriest tās lietošanu ar sava bērna ārstu. Pārliecinieties, ka jums sekot visiem ārsta norādījumiem ļoti rūpīgi.

Lai gan nav specifiska informācija par lietošanu oftalmoloģijas kortikosteroīdu gados vecākiem cilvēkiem, tie nav paredzams, izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem, nekā viņi dara jaunākiem pieaugušajiem.

Piekare, ziede, Solution, emulsija, Gel / Jelly

Lai gan pētījumi par iedzimtus defektus ar oftalmoloģijas kortikosteroīdi nav darīts cilvēkiem, ziņoja šīs zāles nav izraisīt iedzimtus defektus vai citas problēmas. Tomēr pētījumos ar dzīvniekiem, deksametazons, fluorometholone, hidrokortizonu, un prednizolons izraisa iedzimtus defektus, ja piemēro acīs grūsniem dzīvniekiem. Arī fluorometholone un medrysone izraisīja citu nevēlamu ietekmi uz dzīvnieku auglim.

ziņoja oftalmoloģijas kortikosteroīdi nav radīt problēmas māsu zīdaiņiem.

alerģija

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

pediatrisks

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Geriatric

grūtniecība

Zīdīšanas

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt zāļu lietošanu šajā klasē. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

zāļu mijiedarbība

Pacientiem, kuri valkā kontaktlēcas

citas Mijiedarbība

Pacientiem lieto oftalmoloģiski suspensiju vai šķīdumu (acu pilienu veidā) šo zāļu

Citi Medical Problēmas

Par pacientiem, izmantojot ziede formu šīs zāles

Nelietojiet kortikosteroīdus biežāk vai uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādību, īpaši bērniem no 2 gadu vecuma vai jaunāki.

Nelietojiet atliekas zāles nākotnes acu problēmas, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Šīs zāles nedrīkst lietot, ja noteikta veida infekcijām ir klāt. Lai to izdarītu, var infekcija sliktāk un, iespējams, izraisīt acu bojājumus.

Šīs devas zāles Šīs šķiras būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas šīm zālēm. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, piemērot to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

dozēšana

Ja jums būs, izmantojot šīs zāles ilgāk par pāris nedēļām, oftalmologs (acu ārsts) vajadzētu pārbaudīt acis regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka tas neizraisa nevēlamas sekas.

aizmirsto devu

Ja jūsu acu stāvoklis neuzlabojas pēc 5 līdz 7 dienām, vai ja tā kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

glabāšana