kortikosteroīdu zobu

Izmanto šīs zāles

Zobu kortikosteroīdi tiek izmantoti, lai mazinātu diskomfortu un apsārtumu dažu mutes un smaganu problēmas. Šīs zāles ir kā kortizona. Viņi pieder pie vispārējā ģimenes zāles, ko sauc par steroīdi.

Zobu kortikosteroīdi ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medikamentiem šai grupai vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pārtikai, krāsvielas, konservantus, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pirms šo zāļu lietošanas

Bērni un pusaudži, kuri ir jāizmanto šīs zāles jāpārbauda bieži to ārstam. Zobu kortikosteroīdi var uzsūkties caur mutes gļotādu un, ja to izmanto pārāk bieži vai pārāk ilgu laiku, var traucēt izaugsmi bērniem. Pirms šo zāļu lietošanas bērniem, jums vajadzētu apspriest tās lietošanu ar sava bērna ārstu vai zobārstu.

Lai gan nav specifiska informācija salīdzinot izmantošanu zobārstniecības kortikosteroīdus gados vecākiem pacientiem ar lietošanai citās vecuma grupās, šīs zāles varētu izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem, nekā viņi dara jaunākiem pieaugušajiem.

Ja to izmanto pareizi, šīs zāles nav pierādīts, radīt problēmas cilvēkiem. Pētījumi par iedzimtus defektus ar zobu kortikosteroīdi nav darīts cilvēkiem. Tomēr pētījumi ar dzīvniekiem ir pierādījuši, ka aktuāli kortikosteroīdi, piemēram, hidrokortizonu vai triamcinolona šīs zāles, ja uz ādas lielos daudzumos vai izmanto uz ilgu laiku, var izraisīt iedzimtus defektus. Pētījumi ar zobu pastas nav darīts dzīvniekiem.

Ja to izmanto pareizi, ir ziņots zobu kortikosteroīdi nav radīt problēmas māsu zīdaiņiem.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt zāļu lietošanu šajā klasē. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Pareiza šī produkta lietošanu

Lai izmantotu hidrokortizonu vai triamcinolona zobu pastas

Nelietojiet kortikosteroīdus biežāk vai uz ilgāku laiku, nekā jūsu ārstu vai zobārstu pasūtījis. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes uzsūkšanos caur mutes gļotādas un izredzes blakusparādības.

Nelietojiet kortikosteroīdus biežāk vai uz ilgāku laiku, nekā jūsu ārstu vai zobārstu pasūtījis. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes uzsūkšanos caur mutes gļotādas un izredzes blakusparādības.

Nelietojiet šīs zāles citām mutes problēmas, iepriekš nekonsultējoties ar savu ārstu vai zobārstu. Šīs zāles nedrīkst lietot uz daudzu veidu baktēriju, vīrusu vai sēnīšu infekciju.

Šīs devas zāles Šīs šķiras būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas šīm zālēm. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Sazinieties ar savu ārstu vai zobārstu

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi Lai gan šo zāļu lietošanas