nabassaites asins banku: lemjot par valsts vai privātiem ziedojumiem

Nabassaites asinis banku var būt nenovērtējams ieguldījums.

Pēc dzimšanas, jūsu bērnam vairs nav nepieciešams nabassaites vai placentu. Bet asinis, kas paliek varētu būt lifesaver pacientam, kam tas ir nepieciešams, ieskaitot locekli savu ģimeni. Tas ir tāpēc, ka tas asinis ir bagāts ar asinsrades cilmes šūnas. Tāpat kā ar kaulu smadzeņu transplantācija, šīs šūnas var pārstādīt un palīdzēt glābt pacientu ar leikēmijas vai citu dzīvībai bīstamām slimībām.

Ja jūs uzskatāt, ziedojot savu zīdaiņa nabassaites asinis publiskai bankai? Vai jums ir bankā to atbilstoši savas ģimenes lietošanai? Šeit ir informācija, kas var palīdzēt jums izlemt.

Ja jūs veicat ziedojumu publiskā nabassaites asins bankas, jūs nevarat rezervēt to par savu ģimeni, tāpēc tas var nebūt pieejams jūsu turpmākai izmantošanai. Gan akadēmija Pediatrijas (AAP) un Medical Association (AMA) iesaka publiskā nabassaites asins bankas pār privāto nabassaites asins bankas. Lūk, kāpēc

Padomi grēmas Relie; Veselīga Diapering: Pamata; Zobu vizītes grūtniecēm

Ja izvēlaties ziedot nabassaites asinis publiskai lietošanai, jums ir jāapzinās, ka asinis tiks pārbaudīta gan ģenētiskās novirzes un infekcijas slimībām. Ja kāds ir atrasts, kāds jums paziņosim.

No Dzemdību speciālistu un Gynecologis ts koledža (ACOG) ne iesaka ne neiesaka Ieraksts asins banku. Bet kopā ar AAP un AMA, tas brīdina vecākus par privāto nabassaites asins bankas. Lūk, kāpēc

Receptes mīnus Heartbur; Aizsargājiet savu ģimeni no dīgļi; Apgrūtināts ar nesaturēšanas?