nomierinoša bērnu ar kolikas: nomierinošas saucošs baby

Katrs bērns raud. Tas, kā viņi let jūs zināt, viņi izsalcis, miegains vai tieksmi uzmanību. Ja jūsu 5 nedēļas veciem Coos un nopūšas nevis šņukstēja, uzskata sevi par vienu no retajām un ļoti laimīgs vecākiem.

Kā jūs zināt, ja Jūsu bērns ir kolikas? Tā parasti sākas ap vecumu 3 nedēļas. Zīdaiņi ar kolikas

Veikt sirds, izlietoti vecākiem. Lielākā daļa bērnu aug no kolikas pēc vecuma 3 mēnešiem. Līdz tam, šeit ir daži veidi, kā nomierina ļoti nervozs bērnu

Ja nekas darbi, skatiet pediatrs. Var būt medicīnas iemesls raudāt, piemēram, refluksa vai GERD. grēmas, vai piena olbaltumvielu alerģija vai nepanesamība.

Raudāt tik daudz kā trīs stundas dienā, bieži vien agri vakarā vai agri mornin; Ir grūti cal; Var uzvilkt savas kājas un iet gāze

Jūsu mazuļa attīstības Šī nedēļa

Tagad, kad jūsu bērns ir pagātnes jaundzimušo posmā, jums var brīnīties, ko pasaule izskatās un izklausās viņam? Lūk pazibēt no sava viedokļa.

Rock jūsu mazulim maigi; Veikt viņam uz klaidonis vai auto braukt; Uzdod savu pediatrs, ja tas palīdzēs, lai dotu viņam probiotikas Lactobacillus reuteri nomierināt savu vēderu.

Bērna acis sāk strādāt kopā. Pass rotaļlietu vai iebilst viņa priekšā, un viņš tev sekot to. Viņš joprojām var šķērsot acis, bet tas ir OK; Jūsu bērnam būs skatās uz tevi uzstāt. Viņš zina, jūs runājat ar viņu, un viņš cenšas izdomāt, ko jūs sakāt, no saviem izpausmes un skaņām jūs gūstat; Piecu nedēļu vecumā var pateikt dažas skaņas Apart – it īpaši jūsu balss skaņu. Kad jūsu bērns dzird tu runā, viņš var pasmaidīt; Jūsu mazulis mēģinās sarunu, laist apgrozībā vienu zilbi izklausās “eh” un “uh” un gaida, lai jūs varētu atbildēt.

Aizsargāt bērnu no Infectio; Mazuļa Vision: Ko jūsu Baby skatīt; Palīdzība jūsu mazuļa ekzēmu

Agrīnās pazīmes Dzirdes los; Protect Your Kids: Get Your Shot; Mikroorganismu Dienas aprūpes: Jautājumi Uzdot