olu alerģijas ārstēšana un zāles

Vienīgais veids, kā novērst olu alerģijas simptomus, ir izvairīties no olas vai olu produktus. Daži cilvēki ar olu alerģijām, tomēr var pieļaut pārtikas produktus, kas satur labi vārītas olas, piemēram, cep preces.

Zāles, piemēram, prethistamīna līdzekļiem var samazināt pazīmes un simptomus maigu olu alerģijas. Šīs zāles var tikt pieņemts pēc iedarbības olām. Tie nav efektīvi, lai novērstu alerģisku reakciju olu vai ārstēšanai smaga reakcija.

Antihistamīna lai atvieglotu simptomus

Jums var būt nepieciešams, lai veiktu ārkārtas epinefrīnu inžektors (EpiPen, Auvi-Q, citi) visu laiku. Anafilakse nepieciešama epinefrīnu shot, ceļojumu uz neatliekamās palīdzības numuru un novērošanas laikā, lai pārliecinātos simptomi neatgriežas.

Avārijas epinefrīns šāvienu

Uzziniet, kā izmantot autoinjektoru. Ja Jūsu bērnam ir viens, pārliecinieties, ka aprūpētājiem tai piekļūt un zina, kā to izmantot. Ja jūsu bērns ir pietiekami vecs, pārliecinieties, ka viņš vai viņa saprot, kā to izmantot. Nomainiet autoinjektoru pirms tā derīguma termiņa beigām.

Lielākā daļa bērnu beidzot pāraugt olu alerģija. Runājiet ar sava bērna ārstu par biežumu, testēšanu, lai redzētu, vai olas joprojām izraisa simptomus. Tas var būt nedrošs, lai jūs varētu pārbaudīt jūsu bērna reakcija uz olām mājās, it īpaši, ja jūsu bērnam ir bijusi smaga reakcija uz olām pagātnē.