paplašinātajā sirds

Paplašinātā sirds (kardiomegālija) nav slimība, bet gan simptoms citas slimības.

Termins “kardiomegālija” visbiežāk attiecas uz paplašināto sirdi redzams uz krūškurvja rentgenu. Citi testi ir tam nepieciešamas diagnosticēt stāvokli izraisa jūsu paplašināto sirdi.

Jums var attīstīties palielinātu sirds uz laiku, jo no stresa uz ķermeņa, piemēram, grūtniecība, vai tāpēc, ka veselības stāvokli, piemēram, vājināšanos sirds muskuli, koronāro artēriju slimību, sirds vārstuļu problēmas vai sirds ritma traucējumi.

Paplašinātajā sirds var būt ārstējamas labojot cēloni. Ārstēšana paplašinātā sirds var ietvert zāles, medicīnas procedūras vai operācijas.

Dažiem cilvēkiem, palielināta sirds neizraisa pazīmes vai simptomus. Citi var būt šīs pazīmes un simptomi

Kad apmeklēt ārstu

Paplašinātā sirds ir vieglāk ārstēt, kad tas ir konstatēts agri, tāpēc konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir bažas par savu sirdi.

Ko jūs varat darīt

Ja jums ir jaunas pazīmes vai simptomi, kas varētu būt saistīti ar jūsu sirdi, veikt iecelšanu, lai redzētu savu ārstu.

Meklēt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja Jums ir kāda no šīm pazīmēm un simptomiem, kas var nozīmēt jums sirdslēkme

Paplašinātā sirds var izraisīt nosacījumiem, kas izraisa sirds sūknēt grūtāk nekā parasti vai sabojāt sirds muskuli. Dažreiz sirds paplašina un kļūst vājš nezināmu iemeslu dēļ (idiopātisko).

Sirds slimību Jums dzimis ar (iedzimts), bojājumu no sirdslēkmes vai ārkārtas sirdsdarbība (aritmija) var izraisīt jūsu sirds, lai palielinātu. Citi nosacījumi, kas saistīti ar paplašināto sirdi ietvert

Ko sagaidīt no sava ārsta

Augsts asinsspiediens. Jūsu sirds var būt sūknis grūtāk piegādāt asinis uz pārējā ķermeņa, paplašinot un sabiezējums muskuļu.

Augsts asinsspiediens var izraisīt kreisā kambara, lai palielinātu, izraisot sirds muskuli beidzot vājināt. Augsts asinsspiediens var arī palielināt augšējo palātām jūsu sirds (Atria).

Jums var būt lielāks risks saslimt ar palielinātu sirds, ja jums ir kāds no šiem riska faktoriem

No komplikāciju risks no paplašinātajā sirds ir atkarīga no daļu no sirds, kas tiek palielināta un cēloni.

Komplikācijas paplašinātajā sirds var ietvert

zāles

Ja jūs domājat, ka jums var būt paplašinātajai sirds vai ir norūpējušies par savu sirds slimību risku, jo jūsu ģimenes vēsturi, veikt iecelšanu ar ārstu. Ja Jums ir sirds slimība, ārsts var jūs nosūtīt sirds speciālista (kardiologs).

Lūk, daži informāciju, kas palīdzēs Jums sagatavoties jūsu iecelšanu.

Gatavo jautājumu sarakstu, kas palīdzēs jums veikt lielāko daļu sava laika ar savu ārstu. Sirds slimības, daži pamatjautājumi, lai vaicājiet ārstam ir

Nevilcinieties uzdot citus jautājumus.

Jūsu ārsts var uzdot jums jautājumus, tai skaitā

Ja Jums ir simptomi sirds problēmas, ārsts veiks fizisko eksāmenu un pasūtīt testus, lai noteiktu, vai jūsu sirds ir paplašināta, un, lai atrastu cēloni jūsu stāvokli. Šie testi var ietvert

Medicīniskās procedūras un operācijas

Ehokardiogrāfiju. Šis tests, lai diagnosticētu un uzraudzības palielinātu sirds izmanto skaņas viļņus, lai iegūtu video attēlu no jūsu sirds. Ar šo testu, četras palātas sirds var vērtēt.

Ārsts var izmantot rezultātus, lai redzētu, cik efektīvi jūsu sirds sūknēšanas, noteikt, kuras kamerām jūsu sirds ir paplašināta, meklēt pierādījumus par iepriekšējo sirdslēkmes un noteiktu, vai jums ir iedzimtas sirds slimības.

Stresa tests. Stresa tests, ko sauc arī vingrinājums stresa tests, sniedz informāciju par to, cik labi jūsu sirds strādā fiziskās aktivitātes laikā.

Vingrinājums stresa tests parasti ietver iešana uz skrejceļš vai braukšana ar stacionāro velosipēds, kamēr jūsu sirds ritmu, asinsspiedienu un elpošanu tiek uzraudzīta.

Sirds datortomogrāfiju (CT) vai magnētiskā rezonanse (MRI). In sirds CT skenēšanas, jūs gulēt uz galda riņķveida mašīna sauc pastatņu iekšpusē. X-ray caurule iekārtas iekšpusē rotē ap savu ķermeni un savāc attēlus jūsu sirds un krūtīm.

In sirds MRI, jūs gulēt uz galda ilgu caurule līdzīgu mašīnu, kas izmanto magnētisko lauku un radio viļņus, lai iegūtu signālu, kas rada attēlus no jūsu sirds iekšpusē.

Sirds katetrizācijas un biopsiju. Šajā procedūrā, tievu caurulīti (katetru) ir ievietota jūsu cirksnis un vītni caur asinsvadu savā sirdī, kur maza izlase (biopsijas) Jūsu sirds, ja norādīts, var izņemt laboratorijas analīzēm.

Spiediens ietvaros kameru jūsu sirds var izmērīt, lai redzētu, cik sparīgi asinis sūkņi caur savu sirdi. Attēli artērijās sirds procedūras (koronāro angiogrammā) laikā var veikt, lai nodrošinātu, ka jums nav bloķēšanu.

Ārstēšanas paplašinātajā sirds pievēršoties labojot cēloni.

Ja kardiomiopātija vai citu sirds stāvoklis veids ir vainojams savā paplašinātajā sirds, ārsts var ieteikt zāles. Tie var ietvert

Ja zāles nav pietiekami, lai ārstētu Jūsu paplašināto sirdi, var būt nepieciešami medicīniskās procedūras vai operācijas.

Medicīniskās ierīces, lai regulētu jūsu sirdsdarbība. Par konkrēta veida paplašinātajā sirds (dilatācijas kardiomiopātiju), elektrokardiostimulatoru, kas koordinē var būt nepieciešami kontrakcijas starp kreiso un labo kambara. Cilvēkiem, kam var būt risks nopietnas aritmijas, narkotiku terapiju vai implantējamām kardiodefibliratoru-defibrilatora (ICD), var būt risinājums.

ICD ir mazas ierīces – par lielumu peidžeri – implantē krūšu kurvī, lai pastāvīgi uzraudzītu jūsu sirds ritmu, un, kad nepieciešams, lai kontrolētu traucējumi, straujas sirdsdarbību piegādāt elektrisko šoku. Šīs ierīces var arī strādāt kā elektrokardiostimulatoru.

Ja galvenais iemesls jūsu paplašinātajā sirds ir priekškambaru fibrilācija, tad jums var būt nepieciešams procedūras, lai atgrieztos savu sirdi regulāru ritmu vai saglabāt savu sirdi no pukstēšana pārāk ātri.

Ir veidi, kā uzlabot Jūsu stāvokli, pat ja jūs nevarat izārstēt to. Jūsu ārsts var ieteikt šādas dzīvesveida izmaiņas

Pastāstiet ārstam, ja Jums ir ģimenes anamnēzē ir apstākļi, kas var izraisīt palielinātu sirds, piemēram, kardiomiopātija. Ja kardiomiopātija vai citu sirds slimību diagnosticē agri, ārstēšana var novērst slimības pasliktināšanos.

Kontrolēt riska faktori koronāro artēriju slimība – tabakas lietošanas, augsts asinsspiediens, augsts holesterīna līmenis un cukura diabēts – palīdz samazināt savu risku paplašinātajā sirds un sirds mazspējas, samazinot savu risku sirdslēkme.

Jūs varat palīdzēt samazināt jūsu izredzes saslimt ar sirds mazspēju, ēdot veselīgu uzturu un nav ļaunprātīgi alkohola vai kokaīnu. Kontrolēt augstu asinsspiedienu, diēta, izmantot un, iespējams, medikamentiem novērš arī daudzi cilvēki, kuri palielinātu sirds no saslimt ar sirds mazspēju.

apmeklējiet savu ārstu