putekļu ērcītes alerģijas ārstēšana un zāles

Pirmais ārstēšanas kontrolētu putekļu ērcītes izraisītas alerģijas ir izvairīties no putekļu ērcītēm, cik vien iespējams. Kad jūs samazināt jūsu pakļaušanu putekļu ērcītēm, jums vajadzētu sagaidīt mazāk alerģiskas reakcijas vai reakcijas vajadzētu būt mazāk stingriem. Tomēr, tas ir neiespējami, lai pilnīgi novērstu putekļu ērcītēm no jūsu vidē. Jums var būt nepieciešams arī medikamentus, lai kontrolētu simptomus.

Ārsts var tieši jums veikt vienu no šādiem medikamentiem, lai uzlabotu deguna alerģijas simptomus

alerģijas zāles

Tūsku var palīdzēt sarukt pietūkušas audus jūsu deguna eju un padarīt to vieglāk elpot caur degunu. Daži pār-the-counter alerģijas tabletes apvienot antihistamīns ar tūskas atvieglošanai. Perorālie tūsku var paaugstināt asinsspiedienu, un to nedrīkst lietot, ja Jums ir smaga augsts asinsspiediens, glaukoma vai sirds un asinsvadu slimības. Vīriešiem ar paplašinātajā prostatas, zāles var pasliktināt stāvokli. Konsultējieties ar savu ārstu par to, vai jūs varat droši veikt tūskas.

citas terapijas

Over-the-counter tūsku pieņemts kā deguna aerosols var īslaicīgi samazināt alerģijas simptomus. Ja jūs izmantojat tūskas aerosolu vairāk nekā trīs dienas pēc kārtas, tas faktiski var padarīt aizlikts deguns sliktāk.