rūpējoties par roku un pēdu psoriāze: ārstē plaukstu un pēdu čūlas, aizsargā nagus

Par rokām un jūsu pēdām plaukstām veido mazāk nekā 5% no ādas uz ķermeņa. Tas ir diezgan maza teritorija, bet jūs izmantojat tos visu laiku, katru dienu. Ja viņi iekaisusi ar psoriāzi, vienkāršus uzdevumus var kļūt grūti izdarīt.

Viens skatienu termometru un tur nav kļūst ap to – vasara ir klāt; Un, kamēr apdeguma temperatūra un augsts gaisa mitrums var likt aizbīdni uz vasaras jautri dažiem, par psoriāzes pacientiem karsts, mitrs laika var būt tikai to, ko ārsts pasūtīts; “Kopumā, cilvēki, kuriem ir psoriāze izdarīt labāk vasarā galvenokārt divu iemeslu dēļ – Nr.1, tur ir lielāks mitrums, kas palīdz saglabāt ādu mitru, un Nr.2, tur ir vairāk saules gaismas iedarbības,” saka Bruce Strober, MD, direktors no Psoriāze un …

Kādi ir iemesli?

Roku un kāju psoriāze ir arī pazīstams kā pustulāro psoriāzi. Tas izpaužas tā nosaukumu no bālgans dzeltenas blisteros vai pustulas, tas rada.

Daži medikamenti; Kairinājums no krēmiem vai ziedes; Pārāk daudz UV Gaiši; Pregnanc; steroīdu; infekcija; Stres; Apstāšanās medikamentus ātri

Blisteri nav lipīga, bet tie var būt sāpīga. Tie var parādīties jebkurā vietā uz ķermeņa, bet galvenokārt uz delnu un jūsu pēdām.

Tie var tikt iedarbināta ar

Ja jūs smēķējat, jūs, visticamāk, lai saņemtu pustulārā psoriāzi. Tas ir biežāk pieaugušajiem nekā bērniem, un sievietēm ir tendence, lai saņemtu to vairāk nekā vīrieši.

Kā tas izskatās?

Āda uz rokām un kājām kļūst sarkana, un tad parādās tulznas. Jūs varat arī saņemt svari ap blisteros. Jūsu plaukstām un pēdām var uzbriest, kreka, un asiņot.

Spiediens vai berzes uz rokām un kājām – piemēram, no apaviem, kas neietilpst – var padarīt problēma sliktāka. Pēc blisteri eksplozijas, viņi varētu kalst vai padarīt jūsu ādu kašķīgs un brūna.

Zāles, kas iet uz jūsu ski; Recepšu zāles šķidrā vai tableti uz; Īpašas gaismas terapijas vienības palmām un vienīgais; Bioloģiskie medikamenti, kas jums, izmantojot IV

Kā es varu Apstrādāt Mans uzliesmojums-up?

Tāpēc, ka jums izmantot jūsu rokas un kājas tik daudz, ārstēšana var būt problēma. Nosacījums var ietekmēt Jūsu spēju staigāt, pogu krekls, turēt zīmuli, un darīt daudzas citas regulāras lietas. Tas ir labākais, ja jūs rīkoties ātri un darīt to, ko jūs varat, lai novērstu signālraķetes.

Sākt ar vizīti ārstu, tiklīdz pamanāt simptomus. Viņa būs izmēģināt dažādas iespējas, līdz viņa atrod vienu, kas ir piemērots tieši Jums.

Daži ārstēšanas ir