Salīdzinot nikotīna aizvietošanas metodes – topic pārskats

Nikotīna terapija ir noderīga cilvēkiem, kas atmest smēķēšanu. Tie ir pieejami vairākos veidos, piemēram, plāksteri, gumija, pastilās un inhalatori.

Izstāšanās no nikotīna, atkarību narkotiku atrasti tabakas, raksturo simptomi, kas ietver galvassāpes, trauksme, slikta dūša un alkas pēc vairāk tabakas. Nikotīns rada atkarību ķīmisko lai iestāde izstrādā nepieciešamību pēc noteikta līmeņa nikotīna visu laiku. Ja vien šis līmenis tiek uzturēta – smēķēšana vai košļājamā tabaka – jūsu organisms sāks iet cauri izņemšanu; Tabakas lietotājiem mēģina atmest, simptomi izstāšanos no nikotīna ir nepatīkama un stresa – bet …

Visiem DRN formām ir blakusparādības. Bet lielākā daļa blakusparādības izzūd pēc pirmās nedēļas, vai arī tā.

Vairumam cilvēku, blakusparādības no nikotīna aizvietošanas produktiem ir vieglas un tikai apnikt tos pirmo nedēļu vai divas.

Cilvēki, kas smēķē stipri un izvēlēties plāksteris, rombs, vai gumija ir veiksmīgāki, izmantojot spēcīgāko formas produkta (gumija vai rombs ar 4 mg nikotīna, vai plāksteri ar 21 mg vai lielāku nikotīna katrā plāksteris).

Eksperti iesaka apvienojot plāksteris un citu nikotīna produktu. Konsultējieties ar savu ārstu par šo iespēju.

Plāksteris ir viegli izmantot, becaus; Jūs nodot to uz vienu reizi dienā, un aizmirst to; Jums nav, lai izvairītos no noteiktus dzērienus; Plāksteris ir paslēpta uz ķermeņa, tāpēc neviens zinās, tas ir tur.