salīdzinot simptomi normālas moodiness ar depresiju bērniem – topic pārskats

Tas ir normāli, jūsu aug bērns būt kaprīzs vai nedaudz uzbudināms kā viņš vai viņa kustas cauri pusaudža gadiem. Bet simptomi ilgstošas ​​skumjas vai uzbudināmība un zaudējumu prieku aktivitātēs bērns bauda, ​​pirms var norādīt uz depresiju. Depresija nav normāla aug. Izlemt, vai jūsu bērna uzvedība ir normāla vai simptoms depresija var būt grūti.

Jūsu bērnam var būt nepieciešams novērtēta par depresiju, ja viņš vai viņa

Lielākā daļa bērnu piedzīvos kādu neizskaidrojams skumjas vai garlaicību tagad un tad. Lūdzot Jūsu bērnam dažus jautājumus par to, kā viņš vai viņa ir sajūta kopumā var palīdzēt identificēt vieglas vai vidēji smagas depresijas, kas ir grūtāk atzīt par simptomiem smagu depresiju. Daži jautājumi piemēri lūgt jūsu bērnam, lai palīdzētu jums izlemt, vai jūsu bērnam ir nepieciešams, lai redzētu veselības nozares darbiniekam iespējamai depresiju var ietvert

Kaut arī jautājumi, piemēram, tie netiks diagnosticēt depresija, viņi var atvērt durvis komunikācijas ar savu bērnu un palīdzēt jums izlemt, vai Jūsu bērnam ir jāizvērtē sīkāk ar veselības aprūpes speciālists.

Nepārtraukti skumjš vai aizkaitināmība, un ne tikai ar vecākiem, bet pat ar draugiem; Ir skumji vai uzbudināms bez zināma sliekšņa (nav neseno pieredzi, piemēram, to noraida ar vienaudžiem, izraisīja garastāvokļa izmaiņas); Neuzrāda baudu ar draudzību vai darbības bauda pagātnē, piemēram, sporta vai vaļaspriekam; Nelūdz pievienotās privilēģijas, piemēram, braucot automašīnā, iet ar draugiem uz skolu naktī; Parāda unprovoked vai neizskaidrojams dusmas vai trauksme, it īpaši preadolescent; Sūdzas par simptomiem, piemēram, galvassāpes vai kuņģa sāpes, kas nav fiziskas iemeslu; Sabojājas raud bieži un nezina, kāpēc; Ir pēkšņa, pamanāmu samazināšanos sekmēm skolā.

Vai jūs jūtaties dusmīgs lielāko daļu laika; Vai jūs jūtaties skumji katru dienu; Vai jums smieties ar draugiem; Vai jūs jūtaties laimīgs, kad jūs darāt lietas, kas jums patīk, piemēram, mīļākie hobijs vai sports; Vai jums justies kā jums sajukums viegli, un jūs nezināt, kāpēc; Vai jums palikt skumji vai traks uz ilgu laiku?