sarežģījumi ar 1. tipa cukura diabētu un kā no tiem izvairīties

diabēts tendences

Ņemot 1. tipa cukura diabēts nozīmē, ka jūsu organisms neizstrādā insulīnu. Šis hormons pārceļas cukura (glikozes) no jūsu asinīs jūsu šūnās, kur tas izmanto enerģiju.

Tikai tad, kad jūs domājat, ka jūs gūstat visas tiesības pārtikas izvēli, cukura līmenis asinīs aizņem lēciens vai nirt. Pārtikas produkti un dzērieni var ietekmēt jūs, iespējams, nav gaidīt, un tie pārsteigt asins cukura izmaiņas var būt kaitīgs (iespējams, var izraisīt zemu vai augstu). Šeit ir dažas lietas, jums vajadzētu jāapsver,; Neļaujiet barankas nodot jums. Skaitīšanas carbs ir veids, kā dzīvē, kad jums ir diabēts. Maize tiešām var plaukts up šiem ogļhidrātiem, bet ne visi maize tiek radīti vienādi; Domāju, ka tur nav atšķirības starp bagel …

Rūpējies par sevi, pārvaldīt savu 1. tipa cukura diabētu. Ja jums nav, visa tava miesa var maksāt cenu. Daži no visbiežāk komplikācijas ir

Nieru slimība (nefropātija; Sirds diseas, Stroku; Augsts asins pressur, nervu slimības (neiropātijas, Pēdu problēmas, tai skaitā čūlas, Acu slimību (retinopātija, ādas infekcija, Smaganu slimība (iekaisums un infekcija)

Jūs nevarat pilnībā izdzēst jūsu izredzes šiem nosacījumiem, bet jūs varat veikt preventīvus pasākumus.

1. Pārvaldīt cukura līmeni asinīs. Augsts cukura līmenis asinīs var izraisīt reālu kaitējumu jūsu organismā. Tieši tāpēc ir svarīgi, lai saglabātu savu numuru pārbaudi katru dienu.

Jautājiet savam ārstam par kļūst A1c tests. Šī dziesmas jūsu vidējo cukura līmeni asinīs vairāk nekā 3 mēnešus. Tas dod jums labāku, lielāku priekšstatu par to, cik labi jūs pārvaldīt savu diabētu.

2. Zini savas citi numuri. Jūs saskaras ar ievērojami augstāku izredzes sirdslēkme vai insults, nekā cilvēkiem bez diabēta darīt, bet jūs varat veikt pasākumus, lai samazinātu savu risku.

Saglabājiet jūsu asinsspiedienu un holesterīna līmeni veselīgu diapazonā. Liels skaits gan ir kopīgas ar diabētu, tāpēc atcerieties, lai saņemtu pārmeklē.

3. Stick uz veselīgu uzturu. Padarīt smart pārtikas izvēli, lai palīdzētu pārvaldīt savu cukura līmeni asinīs un saglabāt savu sirdi un nieres veselīgi. Aizbērt uz produktiem, šķiedrvielu, un labu tauki. Izvairieties no pārtikas produktus ar augstu piesātināto tauku, holesterīna un nātrija.

4. Saņemt pārvietojas. Exercise var pazemināt cukura līmeni asinīs un samazināt savu risku visa veida problēmas, piemēram, sirds slimībām un insultu. Tas ir arī labs jūsu asinsspiedienu un holesterīna līmeni.

Konsultējieties ar savu ārstu, pirms jūs sāktu, lai gan. Viņa varētu brīdināt jūs pret dažiem treniņiem, kuros iesaistītas augstas ietekmes kustas un smago celšanas. Tie var paaugstināt cukura līmeni asinīs.