sirds ierīce monitorings – topic pārskats

Sirds ierīces ietver elektrokardiostimulatoru un ICD (implantējamās kardiodefibliratoru-defibrilatori).

Man nebija ne mazākā priekšstata man bija sirds slimības, līdz 2005. gada decembrim, kad man bija divas nelielas epizodes vieglu stenokardija (sāpes krūšu zonā). Mans primārās aprūpes ārsts skrēja elektrokardiogrammu bet redzēja neko anormālu. Man bija atlētisks, nojume 53 gadus vecs, kas ēda barojošu pārtiku. Viņš nolēma man bija tikai uzsvērts, un deva man zaļo gaismu, lai dotos uz Nikaragva atvaļinājumā; Bet, kamēr tur, tad stenokardija aizgāja no vieglas līdz smagas. Sāpes nāk un iet, bet trīs reizes sāpes bija visvairāk masveida …

Ārsti pārbauda, ​​vai kontrolēt, sirds ierīces regulāri, lai pārliecinātos, ka viņi strādā labi, un neradītu nekādas problēmas. Ārsti arī pārbaudīt akumulatoru lai redzētu, vai tas ir jānomaina.

Jūsu ārsts var arī iegūt informāciju par jūsu sirdsdarbība un sirds ritmu. Sirds ierīces var saglabāt ierakstu par to, kad jums bija patoloģiska sirdsdarbība vai neregulāra sirds ritma. Tātad, šīs ierīces var palīdzēt jūsu ārsts zina, kā jūsu sirds dara, un, ja jums ir nepieciešams, kādas izmaiņas jūsu ārstēšanu.

Uzraudzība tiek veikta biroju apmeklējumus un attālināti. Tālvadības uzraudzību tiek veikta pa tālruni vai internetā.

Jūsu ārsts pārbaudīs Jūsu elektrokardiostimulatora, lai pārliecinātos, ka tas darbojas pareizi un ka iestatījumi ir piemērots tieši Jums. Par pārbaudot jūsu elektrokardiostimulatora iestatījumus procesu sauc pratināšana.

Spēks un garums impulsu nosūtīts uz sirds muskuli, un cik ātri elektrokardiostimulatora dosies var ieprogrammēt uz elektrokardiostimulatora. Jūsu ārsts var pielāgot elektrokardiostimulatora programmu, ja nepieciešams.

Jūsu ārsts pārbaudīs Jūsu ICD regulāri, lai pārliecinātos, ka tas darbojas pareizi un ka iestatījumi ir piemērots tieši Jums.

ICD var uzglabāt daudz informācijas, ka ārsts apskatīt. Jūsu ārsts pārbaudīs, lai redzētu, vai jums ir bijušas neregulāras sirds ritma vai ja ICD tev jebkuru terapiju (piemēram, šoks). Ja Jums ir bijis šoks, ārsts pārliecināsies, ka tas tika dots īstajā laikā un ka tas nenotika, ja jums nav nepieciešams.

Nav operācija ir nepieciešama, lai pārbaudītu Jūsu sirds ierīci. Ārsts uzliek īpašu programmēšanas rīku tieši uz jūsu krūtīm (virs jūsu ādas un drēbēm). Rīks automātiski nosūta atpakaļ informāciju.

Jūsu ārsts var pārbaudīt ādu ap implantēto ierīces, lai pārliecinātos, ka nav pazīmes infekciju.