sirds rehabilitācija fāze iii: ambulatoro programma – tēmu apskats

sirds rehabilitācijas (Rehab) III fāzes ir sākotnējais ambulatorās sirds Rehab programma.

Nav smēķēšanu; Veselīga ēšana; Managing stress; Ņemot jūsu zāles.

Jūs piedalīsies uzraudzītā vingrojumu programmu.

Jūs saņemsiet informāciju un instrumentus, lai dzīvesveida izmaiņas, piemēram,

Jūs varat arī saņemt profesionālo Rehab, lai jūs varētu atgriezties strādāt droši un ātrāk.

Jūsu likme atveseļošanās ir atkarīga no vecuma, dzimuma un citiem veselības nosacījumiem. Atkarībā no Jūsu stāvokļa un kā jūs atbildēt uz rehab, jūs varat palikt konkrētajā posmā vai pārvietot uz priekšu un atpakaļ starp dažādiem posmiem. Nav noteikts laiks, kas jums ir palikt kādā konkrētā posmā.

Ja persona ir bijusi slimnīcā, III fāze parasti šādi II fāzi, kas palīdz pāreju no slimnīcas uz mājām. Bet daži cilvēki varētu iekļūt III posms uzreiz pēc tie atstāj slimnīcu.

Apspriediet papildu fiziskās ierobežojumus vai medicīnas jautājumiem ar savu ārstu pirms sākat jebkādu vingrojumu programmu.

Biežums un ilgums rehab sesijas par katru nedēļu būs atšķirīgs atkarībā no struktūru jūsu personīgo programmu. Jūsu vingrinājumi var atšķirties atkarībā no jūsu medicīnisko vēsturi, klīniskā stāvokļa un simptomiem, un vai jums bija sirds operācija.

Jūs izmantot regulāri, parasti slimnīcā Rehab iekārtā. Šis vingrinājums ietver stiepšanās, aerobikas, un ievadu stiprums apmācību.

Jūsu vingrinājumu mērķi ir

Jūsu progress uzraudzīs vairāki rehab darbinieki. Kamēr jūs izmantot, ar veselības aprūpes speciālistu dziesmas jūsu sirdsdarbība un ritmu, asinsspiedienu, un simptomi.

Ir vairāk aerobo jaudu; Saņemt spēcīgāku; Uzziniet, kā kontrolēt savu sirdsdarbību un novērtētu savu aktivitātes līmeni; Uzzināt stiepšanās un izturības vingrinājumi.

Jūs, visticamāk, izmantot (pastaigas, stacionāru velosipēds izjādes, roku vingrinājumus) 3 līdz 5 reizes nedēļā uz 15 līdz 60 minūšu laikā, balstoties uz savu stāvokli. Jūsu sirdsdarbība tiks pārbaudītas, lai pārliecinātos, ka tas nav pārāk liels. Kā Jūs progress, jūs uzzināsiet, lai pārbaudītu savu sirdsdarbību un ritmu; Šajā posmā Jums var būt pēcpārbaudes izmantot stresa elektrokardiogramma (EKG, EKG), lai redzētu, kā jūsu sirds pieļaujot izmantot.