sirds rehabilitācija: svars un izturība apmācība – topic pārskats

Pretestība apmācība ar svaru, elastīgās lentes, vai sava ķermeņa svaru var palīdzēt jums atgūt fizisko spēku un pārliecību, lai darīt ikdienas uzdevumus, jūs veiktas pirms jūsu sirds problēmu vai operācijas. Pretestība apmācība var palīdzēt jums iegūt lielāko daļu labumu no jūsu sirds rehabilitācija (Rehab) programmu.

Ēšanas sirds veselīgu pārtiku var būt vieglāk, nekā jūs domājat. Jums nav nepieciešams, lai noteiktu, vai nosvērt visu vai konsultēties kaloriju grāmatas un pārtikas produktu etiķetēm, pirms katras ēdienreizes. Jūs varat fit veselīgu uzturu stājas aizņemts dzīvesveidu; Tas var būt tikpat vienkārša kā 1-2-3. Tikai koncentrēties uz šīm trim jomām, saka Keitija Ferraro, MPH, RD, CDE, diētas un palīgs klīniskās profesors māsu skolā pie Kalifornijas universitātē San Francisc; Ēst vairāk šķiedrvielu; Pārslēgties uz veselīgāku taukiem; Ēd mazāk nātrija …

Fiziskā terapeits vai cits Rehab profesionāli var rūpīgi izstrādāt un uzraudzīt programmu, kas ir piemērots tieši jūsu līmeņa traumas un fizisko stāvokli. Tās palīdzēs iemācīs, kā trenēties ar svaru, un pārbauda, ​​lai pārliecinātos, ka Jums ir izmantot droši.

Jūs varētu darīt svaru apmācību 2 vai 3 dienas nedēļā. Jūs sākt ar vieglo svaru un pievienot vairāk svara kā jums spēcīgāku. Jums būs iespējams darīt 8 līdz 10 dažādus vingrinājumus, kas strādā galvenās muskuļu grupas. Šie vingrinājumi var ietvert krūtīs preses, kāju nospiediet un bicepss čokurošanās.